Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie po odpaleniu auta na zimnym puszcza bąki niebieskiego dymu była regenerowana turbina (zapieczona geometria ) i po wyjęcu turbiny tak się zaczęło po przejechaniu kilometra dym ustaje 

wymieniłem już świece żarowe ale dalej to samo odma odłączona do butelki i coś tam pluje olejem  EGR wyczyszczony i cały dolot też 

po zdjęciu węża tego dolnego od turbo był tam olej nie wiem czy powinien tam byc czy nie to jest kluczowe jak nie powinno byc to znakiem tego turbina puszcza jeżeli źle myślę to proszę o odpowiedź 

dodam jeszcze że ojeju też ubywa bo po wymianie zrobiłem około 1500 km i ze stanu prawie max zrobiło się na połowie stanu 

proszę o pomoc bo nie wiem czy atakowac tych speców od turbiny bo kosztowało mnie to 1500 zł 

auto moc odzyskało ale dymi na zimnym dramat 

mnie zastanawia czy na dole turbiny powinien byc olej 

pozdro 

Opublikowano
  • Autor

Witam a więc tak dziś po dwóch tygodniach jak ostatnio czyściłem cały dolot z ojeju 

odpinam wąż od IC a tam znów około 100 ml oleju wyleciało :facepalm:

odpinam wąż o turbo ten dolny i tam też olej nie tyle co przy IC ale też parę kropel poleciało 

i jaka diagnoza turbo puszcza dodam tylko że odma cały czas odłączona do butelki 

Opublikowano

Jedź do nich i pokaż w czym problem.  Przecież masz prawo do reklamacji.

Opublikowano
  • Autor

ale co turbina puszcza bo przecież może by filtr olejowy  a nie że tam kapie 

olej po dwóch tygodniach 

Opublikowano
  • Autor

a to co za element jest to pod turbiną i ten gruby wąż od turo jest połączony z tym elementem króćcem a on jest trochę spocony 

IMG_20170422_160236.jpg

Opublikowano

Pulsation damper - 8E0129955 - w ETCE jako tłumik, potocznie rezonator ciśnienia / tłumik powietrza itd :P

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, kamil-vag napisał:

Pulsation damper - 8E0129955 - w ETCE jako tłumik, potocznie rezonator ciśnienia / tłumik powietrza itd :P

A dlaczego jest mokry może być przyczynom moich problemów :facepalm:

Opublikowano

Marcin siłą rzeczy, jak turbo popuszcza to element z tej układanki jest zaolejony... 

Bez tytułu.png

 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki jutro  ich atakuje 

jak się z nimi nie dogadam to spalę ten kurnik :grin::grin:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

A więc tak turbo padło leje już na całego dymu za mną że ho ho 

sam wyciągam turbinę i teraz pytanie czy po takim zabiegu też trzeba zdjąć kolektor wydechowy czy nie muszę 

bo dolot wiadomo że do czyszczenia 

Opublikowano
  • Autor

Niech wypowie się ktoś kto to robił

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.