Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano.

Znalazłem chwilkę więc szybki opis mojego "nowego" nabytku :)

Aud a4 b7, 2007 r. 3.0 tdi 8ED 079 ze skórą phantomshwartz-perleefekt lż9y.

Co fabryka dała (z kodów wyposażenia forum): 

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6
7A2 = Zmieniarka cd
4UE = Lewo/prawo
6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym
1KW = Hamulce tarczowe tył
J1U = Akumulator
1LA = Faustsattelbremse przod
1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-...
7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu
4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
8GU = Alternator
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
0YK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10
0JL = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 11
T41 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 3.0 ltr litera kodowa
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr.
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
X0A = National sales program germany
1N3 = Wspomaganie ukladu kier. z systemem 'servotronic'
2PU = Kierownica sportowa(skora)
8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów
8Z5 = Chlodnica wody
D1D = 6-cylindrowy silnik wysokoprezny (diesel) 3.0 ltr litera kodowa
7Q2 = Radio z nawigacjĄ
CV5 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
2K7 = Zderzak wzmocniony
3L5 = Siedzenia przednie, regulowane elektrycznie
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7GG = Koncepcja spalin: eu4
Q1D = Fot. sport.
4GS = Szyba przednia (szkło zespolone).

Od nowości nic nie modzone, moc została fabryczna 171 kw i póki co nie będzie priorytetem żadna zmiana. (ah bym zapomniał- jest wywalony dpf)

Pomysły na obecną chwilę:

1.lakier, z uwagi na oporne utrzymanie- poprawki, polera i jakieś zabezpieczenie (jeszcze myślę)
2. tu musicie mi wybaczyć- hak (z uwagi na zamiłowania do wędkarstwa będzie czasem ciągnąć przyczepę lekką, żeby nie ładować gratów do bagola)

3. pokrywa bagażnika z pilota (otwieranie/zamykanie)

4.emblemat quattro na grill (zamówiony przyszedł z wykrzywioną literą "O" tragedia, nie da rady wyprostować przy montażu więc będzie zwrot :facepalm:)

5. koła 18 (obecnie 17 na kapciach zimowych pirelli 205/55 oraz letnich continentalach 225/55) najlepiej z rs4 no i kapcie.

6. downpipe na poprawę i tak według mnie super bulgotu jak na diesla.

To są moje priorytety na początek początków i sukcesywnie będę dodawał kolejne rzeczy w miarę nowych pomysłów.

Na obecną chwilę samochód ma strzelone 181 tys. a więc od kupna początkiem kwietnia strzelone 4 tys bez uwag. Samochód bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że będzie cieszył długi czas :) Jeśli chodzi o fotosy, dodaję moje wykonane profesjonalnym aparatem komórkowym ;) no i fotosy lepsze, wykonane przez poprzedniego właściciela.

Pytania, uwagi itp. zamieszczajcie proszę w temacie, malutko informacji dodanych ze względu na lekki pośpiech ;) pozdrówa!

9c4a16335edb632fmed.jpg

8994825fbc0c9499med.jpg

0a2284dbbab03acamed.jpg

486b1ca7a01a44fdmed.jpg

4633bdf8c8c90e21med.jpg

a1e1c505051a11fdmed.jpg

13bb2022c0285524med.jpg

bbb41cdd732be553med.jpg

 

Edytowane przez Pszemeg Tki

Opublikowano

Ładna B7ka powodzenia w modach 

Opublikowano

Ładna a4 i jeszcze w 3.0. Wyczytałem, że masz otwieraną klapę bagażnika i zamykaną z pilota. Możesz pokazać to zamykanie z pilota, bo ciekawi mnie jak to wygląda.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano
10 minut temu, tomekxp2 napisał:

Ładna a4 i jeszcze w 3.0. Wyczytałem, że masz otwieraną klapę bagażnika i zamykaną z pilota. Możesz pokazać to zamykanie z pilota, bo ciekawi mnie jak to wygląda.

Nie ma otwieranej i zamykanej klapy. To są jego plany, co chciałby zrobić :-)

 

Auto ładne. A co do:

50 minut temu, Pszemeg Tki napisał:

Od nowości nic nie modzone, moc została fabryczna 171 kw i póki co nie będzie priorytetem żadna zmiana.

... poczekaj jeszcze chwilę :decayed:

Opublikowano

A to nie mogę się doczekać na tego moda. 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, tomekxp2 napisał:

A to nie mogę się doczekać na tego moda. 

To chyba będzie jeden z pierwszych ;)  

Opublikowano
To chyba będzie jeden z pierwszych [emoji6]  

Połowa forum ma samo podnoszacą się klapę. I pewnie o taki mod chodziło bo ja ogarnie automatyczne podnoszenie i zamykanie to szacun.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
To chyba będzie jeden z pierwszych [emoji6]  

Połowa forum ma samo podnoszacą się klapę. I pewnie o taki mod chodziło bo ja ogarnie automatyczne podnoszenie i zamykanie to szacun.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, cysiek18 napisał:

Połowa forum ma samo podnoszacą się klapę. I pewnie o taki mod chodziło bo ja ogarnie automatyczne podnoszenie i zamykanie to szacun.

 

Wiem o co mi chodziło, chodziło mi również o opuszczanie/ zamykanie :P

Opublikowano

Oczywista oczywistość, że chodzi o zamykanie klapy z kluczyka, dlatego czekam na tego moda. 

Opublikowano

Piękna sztuka! Powodzenia w realizacji modów tych zaplanowanych i tych z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy :decayed:

Opublikowano

Gratu zakupu, powodzenia w modach :) "Od nowosci nic nie modzone" moze i nie.. Ale ja jiz tu trafiles to sie to predko zmieni :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno tu gościa nie było, obecnie wyjeżdża na narty ❤️

DSC_0618-01.jpeg

DSC_0622-01.jpeg

Edytowane przez Pszemeg Tki

Opublikowano

To udanego szusowania:thumbup:

Autko super:oklasky:

To przez prawie 2 lata nic się nie działo????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.