Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj pojawił się problem w mojej Audi, mianowicie podczas ruszania a dokładnie gdy puszczam już lekko sprzęgło zaczyna coś stukać. Co może to powodować? Dodaję filmik w załączniku jak to wygląda dokładnie 

video-1493216637.mp4

Opublikowano

Widzisz ten napinacz paska wielkrokowego? xDDD Panie, toż to pacz jak go miota jak szatan xDDDD haha. Dobra a teraz tak serio to też tak miałem. Sprzyngło alternatora sprawdź.

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło sprawdziłem nie ma żadnych luzów, lata koło od wspomagania, na kolejnym filmiku widać 

video-1493226582.mp4

Opublikowano

3 śrubki sie poluzowały. Dokręć. A sprzęgło że nie ma luzów to tak sie nie sprawdza. Weź srubokręt i spróbuj pokręcić przez żeberka w alternatorze tym takim wirnikiem co go chłodzi. Jak sie na zgaszonym w prawo kręci to działa. Jak stoi to sprzęgieło. Ale tutaj raczej te obluzowane koło od wspomagania.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, karaluch8 napisał:

3 śrubki sie poluzowały. Dokręć. A sprzęgło że nie ma luzów to tak sie nie sprawdza. Weź srubokręt i spróbuj pokręcić przez żeberka w alternatorze tym takim wirnikiem co go chłodzi. Jak sie na zgaszonym w prawo kręci to działa. Jak stoi to sprzęgieło. Ale tutaj raczej te obluzowane koło od wspomagania.

Na kole od wspomagania nie ma śrub 

Opublikowano
56 minut temu, Kamil Kisiel napisał:

Na kole od wspomagania nie ma śrub 

Boże serio? To już takie szroty musza aż robić? ... To zaspawać xd 

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem dziś napinacz jest dalej to samo. Czyli wychodzi na to że to pompa? 

Opublikowano
20 godzin temu, Kamil Kisiel napisał:

Wymieniłem dziś napinacz jest dalej to samo. Czyli wychodzi na to że to pompa? 

Ta? A kto ci kazał? Po co napinacz wymieniałeś? xddd hahaha. Japierdziele. Jeśli sprzęgło chodzi, to pompa. A po za tym, tam według mnie nie powinno być wgl luzu. Masz przyczynę, to wymieniasz jakieś napinacze... 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karaluch8 napisał:

Ta? A kto ci kazał? Po co napinacz wymieniałeś? xddd hahaha. Japierdziele. Jeśli sprzęgło chodzi, to pompa. A po za tym, tam według mnie nie powinno być wgl luzu. Masz przyczynę, to wymieniasz jakieś napinacze... 

napinacz wymieniłem bo kulko stawalo 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.