-
[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła
napinacz wymieniłem bo kulko stawalo
-
[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła
Wymieniłem dziś napinacz jest dalej to samo. Czyli wychodzi na to że to pompa?
-
[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła
Na kole od wspomagania nie ma śrub
-
[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła
Sprzęgło sprawdziłem nie ma żadnych luzów, lata koło od wspomagania, na kolejnym filmiku widać video-1493226582.mp4
-
[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła
Witam, wczoraj pojawił się problem w mojej Audi, mianowicie podczas ruszania a dokładnie gdy puszczam już lekko sprzęgło zaczyna coś stukać. Co może to powodować? Dodaję filmik w załączniku jak to wygląda dokładnie video-1493216637.mp4
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
A może podpowiesz jak one sie fachowo nazywają i ta tulaja co na dolnym wahaczu bo już chcialem cale wachacze zamawiać
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
Czyli zaczne od wymiany amortyzatorów tylnich jeśli nic nie pomoże to zajmę sie tulajami wahacza
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
Na sprawdzeniu amortyzatorów wykazało 75%
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
A może wiecie co może być odpowiedzialne za takie bujanie budą i pływanie?
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
Poszukam kogoś w okolicy może coś znajdę
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
Tak zbieżność też jest ok
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
guma 205/55/r16 w tamtym roku tego nie było więc raczej to nie opona
-
A4 B7 Auto pływa na nierównościach
Witam, od pewnego czasu zauważyłem że auto zaczęło mi pływać podczas jazdy na nierównościach, wymieniłem opony z zimowych na letnie i jest dalej to samo, przekładałem koła z przody na tył i różnicy to nie zrobiło, więc pojechałem do stacji diagnostycznej na sprawdzenie zawieszenia test przeszedł pozytywnie i według mechanika całe zawieszenie jest ok. Gdzie szukać przyczyny, co może odpowiadać za takie pływanie?