Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 2.0 ALT] Stukanie przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła


Kamil Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pojawił się problem w mojej Audi, mianowicie podczas ruszania a dokładnie gdy puszczam już lekko sprzęgło zaczyna coś stukać. Co może to powodować? Dodaję filmik w załączniku jak to wygląda dokładnie 

video-1493216637.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ten napinacz paska wielkrokowego? xDDD Panie, toż to pacz jak go miota jak szatan xDDDD haha. Dobra a teraz tak serio to też tak miałem. Sprzyngło alternatora sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 śrubki sie poluzowały. Dokręć. A sprzęgło że nie ma luzów to tak sie nie sprawdza. Weź srubokręt i spróbuj pokręcić przez żeberka w alternatorze tym takim wirnikiem co go chłodzi. Jak sie na zgaszonym w prawo kręci to działa. Jak stoi to sprzęgieło. Ale tutaj raczej te obluzowane koło od wspomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karaluch8 napisał:

3 śrubki sie poluzowały. Dokręć. A sprzęgło że nie ma luzów to tak sie nie sprawdza. Weź srubokręt i spróbuj pokręcić przez żeberka w alternatorze tym takim wirnikiem co go chłodzi. Jak sie na zgaszonym w prawo kręci to działa. Jak stoi to sprzęgieło. Ale tutaj raczej te obluzowane koło od wspomagania.

Na kole od wspomagania nie ma śrub 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kamil Kisiel napisał:

Na kole od wspomagania nie ma śrub 

Boże serio? To już takie szroty musza aż robić? ... To zaspawać xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kamil Kisiel napisał:

Wymieniłem dziś napinacz jest dalej to samo. Czyli wychodzi na to że to pompa? 

Ta? A kto ci kazał? Po co napinacz wymieniałeś? xddd hahaha. Japierdziele. Jeśli sprzęgło chodzi, to pompa. A po za tym, tam według mnie nie powinno być wgl luzu. Masz przyczynę, to wymieniasz jakieś napinacze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karaluch8 napisał:

Ta? A kto ci kazał? Po co napinacz wymieniałeś? xddd hahaha. Japierdziele. Jeśli sprzęgło chodzi, to pompa. A po za tym, tam według mnie nie powinno być wgl luzu. Masz przyczynę, to wymieniasz jakieś napinacze... 

napinacz wymieniłem bo kulko stawalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...