Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T podniesienie kuni


qenik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podniesc trochę mocy chociaż z 20-30 kuni.  Problem w tym  że u mnie w okolicy nie ma majstrow do tego.  Jest jeden facet,  który chce ok 4stow za podniesienie mocy do ok.  180km softem,  jednak o ile to nie jest w stanie precyzyjnie określić.  Mowi,  że już dużo razy robił ten silnik. 

Teraz pytanie. Czy jest to bezpieczne czy może mi coś namieszać? Facet nie ma hamowani,  mówi,  że mierzy parametry komputerem i sprawdza kondycję maszyny.  Trochę się boję,  bo robiłem  rok temu generalny remont silnika i turbo,  więc boję się zęby mi czegoś nie spierpapierniczył.  

 

I pytanie numer dwa. Czy takie zwiększenie mocy ma wpływ na szybsze zuzywanie się sprzęgła?  Bo już trochę km zrobiłem a cholewka wie kiedy poprzedni właściciel zmieniał i nie chce aby przez taką zabawę wywalić kasę na sprzęgło i dwumase.

Edytowane przez qenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie ufasz temu majstrowi i wgrywa on tzw gotowce to odpusc sobie.

Wejdz w temat dobrzy ciptunerzy i zadaj pytanie o polecanego tunera w Twojej okolicy.

Nawet jak masz ppdjechac kawalek to bedzie bezpieczniej.

Co do sprzegla to jezeli jest nowe a tuner zrobi to dobrze to posluzy ono dlugo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj,,,ale jeśli ty masz starego aeba  ,bo widze rocznik 97 ,to musisz liczyć więcej niż te 400 zł,ponieważ to  jeszcze nie idzie przez OBD (po kablu) tylko poprzez wlutowanie kości,,a prawda jest taka że nie każdy już chce się w ogóle w to bawić.

 

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania ecu z chipem na 180km do AEB,jak cos to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...