Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Viksc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Viksc

  1. wrzucaj z dp ,bledem sie nie przejmuj
  2. Zanim zaczniesz wymieniac przeplywke to pierw zrób nqjlepiej zdjecie jaka tam siedzi czy wogole ori dedykowana, nastepnie skoro nie miales dv to tragedia i moze turbina byc smietnik,ale to tak jak kolega wyzej napisal rozebrwc tipa i sprawdzic moze jeszcze nie jest najgorzej z nia,dv zaloz tylko dobrze nie na odwrot, no i bedziemy walczyc dalej zeby to jechalo tak jak katalog mowi...
  3. Dv sprawny na 100%? Bo troche leiej powinien upuszczac cisnienie, turbo moze juz nie pierwszej mlodosci i dlatego gora minimalnie slabnie, co do cf zalej lepszego paliwa i zobacz czysie zmienilo cos
  4. Kat nie jest zatkany? Bo cisnienie tragedia
  5. mozesz co najwyzej dokopac sie do ecu,odkrecic obudowe z kompa i zobaczyc czy masz np wlutowana podstawke pod kosc.
  6. sprawdz cisnienie paliwa bo masz ubogo ,do tego caly dolot czy jest wszystko szczelne do sprawdzenia dv. generlnie to ubogo,brakuje jakies 0.2 bara bosta w calym zakresie(wyglada jakby w trybie awaryjnym caly czas auto bylo bo zadane daje 0.4br powinno 0.6) do tego nie ma przeplywu (wiarze sie z bostem) jak ogarniesz porzadnie benzyne ze bedzie dmuchac wzorowo itp to wtedy gaz do regulacji porzadnej najlepiej na drodze. logi najlepiej robic na 3 bigu od 1500 do odciecia . sprawdz n75 i wszystkie wezyki od niego. jak cos to moge gaz wyregulowac
  7. zajrzyj do turbiny i powiedz co tam siedzi lub zrob zdjecie wirnika jak i calej turbiny. wyglada dosc dobrze,turbo pompuje tyle ile komputer chce , przeplyw prawie 220g/s to jakies 240-250KM powinno byc ,tylko ciekawi mnie co to za turbo tam siedzi skoro ma tak male doladowanie a taki przeplyw (0.7-0.8bar)
  8. ja bym jeszcze sprawdzil cisnienie paliwa, bo wtryski petla choc w sumie taki program moze byc napisany... lekkie brakuje bosta w gornej parti,sprawdz szczelnosc,dv jak i wszystkie podcisnienia
  9. Nie masz odwrotnie zalozonego n75?
  10. kolego n75 u ciebie wogole nie reguluje cisnienia,nie osiaga zadanych wartosci, powinno byc ok 1 bar doladowanie masz 0.6 , sprawdz czy masz dobrze wpiety n75,czy jest sprawny, zerknij na przewody we wtyczce od n75 bo lubia sie kruszyc wtedy nie masz sterowania zaworem. nka stoi na 5% a powinna regulowac. i nie podoba mi sie w statycznych temperatura w dolocie 60st sachara a i sonda pokazuje ze jest ubogo->> dziura w dolocie wielkosci wiadra( lub logi robiles na lpg i lpg masz do regulacji) . ale temu bym sie przyjrzal jak nka zacznie sterowac cisnieniem doladowania. przeplywka mozliwe ze jest wporzadku, mierzy nisko bo doladowanie jest niskie.
  11. Viksc odpowiedział(a) na kamczatka131 temat w Audi A4 B5
    Mam kośc z chipem do aeb na sell, a u siebie mam na k03s też kośc na ok 240km
  12. Zrób logi, możliwe że pompa paliwa u ciebie nie domaga lub masz mocny program przez co czasy wtrysku benzyny masz długie lub pętla i dlatego jest problem z gazem,logi podstawa bo graty masz dobre zalozone i przy 160km powinno to bez najmniejszych problemów chodzić
  13. Viksc odpowiedział(a) na czeslaw187 temat w Audi A4 B5
    do AEB p&p wtryski z saba wystarcza do 280km
  14. sprawdz przewody on n75.
  15. jezeli jest szczelnosc dolotu,to ja bym zajrzal do katalizatora,mozliw ze on jest calym winowajca aj niedoczytalem ze zmieniles ecu,wiec stuki jedynie szukac przyczyny cewki swiece ,lancuch od napinacza nie halasuje?
  16. Viksc odpowiedział(a) na pospiech8 temat w Audi A4 B5
    frontowy ic
  17. 7.5s nie wykrecisz majac 150km zapomnij...
  18. przeplywomierz ori bosh? bo troche wysoko mierzy, do sprawdzenia masz uklad paliwowy bo troche ubogo leci w gornej parti,moze pompa paliwa umierac .
  19. Przeplywka zdecydowanie za mało mierzy, jak masz okazję to sprawdź cisninie paliwa bo sonda też trochę dziwne wskazania ma
  20. takiego dziadka ogarnia GTO z czechowic dziedzic (digitun) ale to na slasku.
  21. w aeb na chipie 180km doladowanie w peaku dobijalo do 1-1.1 bar pozniej przy odcieciu spadalo do 0.6-0,5bar. aktualnie przy okolo 230km mam doladowanie w szczycie 1.3bar i do samego odciecia utrzymuje 0.9-1bar. oczywiscie turbina bex i inne pierdoly w aucie.
  22. Viksc odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B5
    mam do sprzedania ecu z chipem na 180km do AEB,jak cos to pw.
  23. Viksc odpowiedział(a) na vRn temat w 1.8T
    od awt nie pasuja do aeb , na seryjnych wtryskach mozesz jezdzic ,fakt petlenie jest,ale masz regulator 4 bar to tez aktualnie masz wydajnosc cos kolo 270-280cc ,jezeli juz chcesz wieksze wtryski to musisz tak czy siak pozniej jechac na korekte bo z chwila jak teraz dasz wydajniejsze to auto nie bedzie dobrze jezdzic. wtryski jakie do aeb to ev1 pasuja np z 2.2t(s2 stare) lub z saaba tylko tak jak mowie korekta potrzebna na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.