Treść opublikowana przez Viksc
-
1.8T ANB prośba LOGI
wrzucaj z dp ,bledem sie nie przejmuj
-
Ocena logów 1.8t APU
Zanim zaczniesz wymieniac przeplywke to pierw zrób nqjlepiej zdjecie jaka tam siedzi czy wogole ori dedykowana, nastepnie skoro nie miales dv to tragedia i moze turbina byc smietnik,ale to tak jak kolega wyzej napisal rozebrwc tipa i sprawdzic moze jeszcze nie jest najgorzej z nia,dv zaloz tylko dobrze nie na odwrot, no i bedziemy walczyc dalej zeby to jechalo tak jak katalog mowi...
-
1.8T APU - Prośba o analizę logów - przerywa pod obciążeniem / jaka szacunkowa moc?
Dv sprawny na 100%? Bo troche leiej powinien upuszczac cisnienie, turbo moze juz nie pierwszej mlodosci i dlatego gora minimalnie slabnie, co do cf zalej lepszego paliwa i zobacz czysie zmienilo cos
-
Ocena logów 1.8t APU
Kat nie jest zatkany? Bo cisnienie tragedia
-
Logi AJL
mozesz co najwyzej dokopac sie do ecu,odkrecic obudowe z kompa i zobaczyc czy masz np wlutowana podstawke pod kosc.
-
Ocena logów 1.8t APU
sprawdz cisnienie paliwa bo masz ubogo ,do tego caly dolot czy jest wszystko szczelne do sprawdzenia dv. generlnie to ubogo,brakuje jakies 0.2 bara bosta w calym zakresie(wyglada jakby w trybie awaryjnym caly czas auto bylo bo zadane daje 0.4br powinno 0.6) do tego nie ma przeplywu (wiarze sie z bostem) jak ogarniesz porzadnie benzyne ze bedzie dmuchac wzorowo itp to wtedy gaz do regulacji porzadnej najlepiej na drodze. logi najlepiej robic na 3 bigu od 1500 do odciecia . sprawdz n75 i wszystkie wezyki od niego. jak cos to moge gaz wyregulowac
-
1.8t AJL Prośba o analizę logów
zajrzyj do turbiny i powiedz co tam siedzi lub zrob zdjecie wirnika jak i calej turbiny. wyglada dosc dobrze,turbo pompuje tyle ile komputer chce , przeplyw prawie 220g/s to jakies 240-250KM powinno byc ,tylko ciekawi mnie co to za turbo tam siedzi skoro ma tak male doladowanie a taki przeplyw (0.7-0.8bar)
-
Logi AJL
ja bym jeszcze sprawdzil cisnienie paliwa, bo wtryski petla choc w sumie taki program moze byc napisany... lekkie brakuje bosta w gornej parti,sprawdz szczelnosc,dv jak i wszystkie podcisnienia
-
Brak mocy 1.8T AEB (Wszystko wymienione)
Nie masz odwrotnie zalozonego n75?
-
Brak mocy 1.8T AEB (Wszystko wymienione)
kolego n75 u ciebie wogole nie reguluje cisnienia,nie osiaga zadanych wartosci, powinno byc ok 1 bar doladowanie masz 0.6 , sprawdz czy masz dobrze wpiety n75,czy jest sprawny, zerknij na przewody we wtyczce od n75 bo lubia sie kruszyc wtedy nie masz sterowania zaworem. nka stoi na 5% a powinna regulowac. i nie podoba mi sie w statycznych temperatura w dolocie 60st sachara a i sonda pokazuje ze jest ubogo->> dziura w dolocie wielkosci wiadra( lub logi robiles na lpg i lpg masz do regulacji) . ale temu bym sie przyjrzal jak nka zacznie sterowac cisnieniem doladowania. przeplywka mozliwe ze jest wporzadku, mierzy nisko bo doladowanie jest niskie.
-
Wgranie wkladu do AEB
Mam kośc z chipem do aeb na sell, a u siebie mam na k03s też kośc na ok 240km
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Zrób logi, możliwe że pompa paliwa u ciebie nie domaga lub masz mocny program przez co czasy wtrysku benzyny masz długie lub pętla i dlatego jest problem z gazem,logi podstawa bo graty masz dobre zalozone i przy 160km powinno to bez najmniejszych problemów chodzić
-
1.8t 280+
do AEB p&p wtryski z saba wystarcza do 280km
-
Przeładowanie 1.8t
sprawdz przewody on n75.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
nie ta sama
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
jezeli jest szczelnosc dolotu,to ja bym zajrzal do katalizatora,mozliw ze on jest calym winowajca aj niedoczytalem ze zmieniles ecu,wiec stuki jedynie szukac przyczyny cewki swiece ,lancuch od napinacza nie halasuje?
- Nowy układ dolotowy
-
1.8T AWT Słabo jedzie
7.5s nie wykrecisz majac 150km zapomnij...
-
Prośba o interpretację logów 1.8T AWT
pompa paliwa umiera
-
1.8T AWT Słabo jedzie
przeplywomierz ori bosh? bo troche wysoko mierzy, do sprawdzenia masz uklad paliwowy bo troche ubogo leci w gornej parti,moze pompa paliwa umierac .
-
1.8T BFB prośba o analizę logów
Przeplywka zdecydowanie za mało mierzy, jak masz okazję to sprawdź cisninie paliwa bo sonda też trochę dziwne wskazania ma
-
AEB +k04-015 ic tip kto wystroi Dolnośląskie
takiego dziadka ogarnia GTO z czechowic dziedzic (digitun) ale to na slasku.
-
Jaki macie boost po chipie w 1.8T
w aeb na chipie 180km doladowanie w peaku dobijalo do 1-1.1 bar pozniej przy odcieciu spadalo do 0.6-0,5bar. aktualnie przy okolo 230km mam doladowanie w szczycie 1.3bar i do samego odciecia utrzymuje 0.9-1bar. oczywiscie turbina bex i inne pierdoly w aucie.
-
1.8T podniesienie kuni
mam do sprzedania ecu z chipem na 180km do AEB,jak cos to pw.
-
Wtryskiwacze do AEB po programie
od awt nie pasuja do aeb , na seryjnych wtryskach mozesz jezdzic ,fakt petlenie jest,ale masz regulator 4 bar to tez aktualnie masz wydajnosc cos kolo 270-280cc ,jezeli juz chcesz wieksze wtryski to musisz tak czy siak pozniej jechac na korekte bo z chwila jak teraz dasz wydajniejsze to auto nie bedzie dobrze jezdzic. wtryski jakie do aeb to ev1 pasuja np z 2.2t(s2 stare) lub z saaba tylko tak jak mowie korekta potrzebna na 100%