Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario, nie pier**l, też muszę robić weekendy ale jak mówię pol roku wczesniej że mam impreze to nie ma problemu, zresztą gdzie bys nie robił to sobota i niedziela są dniami wolnymi.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Stasiu - co z tym podziałem domków - mieliście wysłać ten zmieniony podział

Opublikowano
Mario, nie pier**l, też muszę robić weekendy ale jak mówię pol roku wczesniej że mam impreze to nie ma problemu, zresztą gdzie bys nie robił to sobota i niedziela są dniami wolnymi.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka




Widocznie mioł synek pecha [emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sorki, ale zapierdol w robocie na maksa, 

Dla mnie jeden ciort, może być np:

Basia, Stanley

Kędzior, Ewelina

Miszka, Bulczas

Opublikowano
  • Autor

no to ten 3 domek to musiało by być

Diman z Kaśką

Polkov z Ewką

i jakieś single (Pajda, Jaca, Ucho) chyba że kogoś pominąłem

Opublikowano
  • Autor

lub trzeba by rozwalić cały domek silngli (18) i podzielić od podstaw na nowo

Opublikowano

Ale problemy masakra jakby to było przynajmniej 2 tygodnie

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie

Opublikowano
  • Autor

JA podział zrobiłem - chcą zmian to nie problem - tylko musze wiedzieć jak

Stasiu się już wypowiedział - pozostałych by trzeba ulokować w ostatnim 3 domku pytanie czy im to pasuje

Diman to twój i Polka domek to się wypowiedz - czy możesz być z Pajdą i Jacą czy nie

Opublikowano
  • Autor

DOBRA - robie nowy podział - wrzucam w pierwszego posta - i temat podziału uważam za zamknięty

Robię 2 spokojniejsze domki tam gdzie będą pary a trzeci z pozostałą bandą silngli i tyle

Opublikowano
  • Autor

Pary rozwaliłem na 2 domki żeby mogli się rozgościć w dolnej części tak jak chcieli i dostali po 2 spokojniejszych singli (poza Miszką)

Pozostali single są w środkowym domku

Opublikowano
  • Autor

Osobiście się poświęciłem i opuściłem domek Singli pierszy raz w historii zatoru :) - ale nie miałem sumienia któregoś z singli jadących się wyszumieć wrzucić do domku z parami

Opublikowano
JA podział zrobiłem - chcą zmian to nie problem - tylko musze wiedzieć jak
Stasiu się już wypowiedział - pozostałych by trzeba ulokować w ostatnim 3 domku pytanie czy im to pasuje
Diman to twój i Polka domek to się wypowiedz - czy możesz być z Pajdą i Jacą czy nie

Co to w ogóle za gadka czy chce pewnie ze chce tam bedziemy spać a i śniadanie będzie miał kto zrobić co by nasza ciężarna królewna się nie klopotała hehe[emoji4]
Opublikowano

Idziesz i kupujesz jajecznicę i wcinasz... Nie być złotówa

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Idziesz i kupujesz jajecznicę i wcinasz... Nie być złotówa

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka



Bisnesmen no no
Opublikowano

Jadą same chlory a problem o domki jak nie wiem co :/

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Temat podziału uważam za zamknięty

Opublikowano
13 godzin temu, Mario22 napisał:

 

Fajnie się sra na grubie... Przyjdź na strefę to pogadamy... Widocznie to porządny pracownik i jak się nie da to się nie da... Też tak czasem mam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez urazy oczywiście, ale dołączam się do Pucka. Jak ktoś robi weekendy (soboty, niedziele) to chcąc nie chcąc, to ja poświęcam swój wolny czas i to ja dyktuje warunki kiedy mam mieć wolne :wink:, ja jestem zatrufniony od pon do pt. Tak u nas jest...niestety nastały takie czasy, że nowi mają w d*pie robocze weekendy i my starsi (10+ stażem) "musimy" zadupiać, ale u mnie nie ma problemu: "kierowniku...ten i ten dzień wolny" i on wie, że jak on Ci da wolne, to ty mu przyjdziesz do roboty w weekend. U nas na tej zasadzie to działa. 

Opublikowano
12 godzin temu, diman napisał:


Co to w ogóle za gadka czy chce pewnie ze chce tam bedziemy spać a i śniadanie będzie miał kto zrobić co by nasza ciężarna królewna się nie klopotała heheemoji4.png

Naszo Królewna jak dupnie smażönka, to bydöm nöm sie yno uszy trzonś :decayed:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano
6 godzin temu, miron78 napisał:

Pary rozwaliłem na 2 domki żeby mogli się rozgościć w dolnej części tak jak chcieli i dostali po 2 spokojniejszych singli (poza Miszką)

Pozostali single są w środkowym domku

czyli wychodzi na to że jestem nie spokojnym singlem jadącym sie wyszumieć ...:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.