Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze to komp ostatnio podłączony kolo 5 miesięcy temu

Opublikowano

Zapisz sobie gdzieś błędy, skasuj i zobacz co wróci. Pisałem Ci wyżej, że coś z przepływomierzem i sondą będzie nie tak.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, k232 napisał:

Zapisz sobie gdzieś błędy, skasuj i zobacz co wróci. Pisałem Ci wyżej, że coś z przepływomierzem i sondą będzie nie tak.

Tak zrobię, tylko ze jak usunę to One zaraz znowu wskocza ?

Opublikowano

No właśnie chodzi o to, żeby zobaczyć, które błędy wrócą po skasowaniu całości, wtedy będziesz miał pewność że coś faktycznie jest nie tak. Ja na początku skasowałem błędy wszystkie i nic nie wróciło, dopiero jak auto zaczęło szwankować to wtedy się błędy pojawiały.

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, k232 napisał:

No właśnie chodzi o to, żeby zobaczyć, które błędy wrócą po skasowaniu całości, wtedy będziesz miał pewność że coś faktycznie jest nie tak. Ja na początku skasowałem błędy wszystkie i nic nie wróciło, dopiero jak auto zaczęło szwankować to wtedy się błędy pojawiały.

Okey, idę tak zrobić. Dzięki

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, k232 napisał:

No właśnie chodzi o to, żeby zobaczyć, które błędy wrócą po skasowaniu całości, wtedy będziesz miał pewność że coś faktycznie jest nie tak. Ja na początku skasowałem błędy wszystkie i nic nie wróciło, dopiero jak auto zaczęło szwankować to wtedy się błędy pojawiały.

Okey, idę tak zrobić. Dzięki

Opublikowano
  • Autor

Więc po skasowaniu błędów na pierwszy ogień wyskoczyła sonda lambda, tylko nwm czy wymienić sondę czy czekać na kolejne błędy, bo z Tego co wiem sonda dosyć często wyskakuje bez powodów

Edytowane przez Konrad1996

Opublikowano

Kasowałeś kilka razy ?

Sonda od czasu do czasu pokazuje błąd jak jest LPG w aucie, czasem jak mieszanka jest słaba to wyskoczy błąd ale to w cale nie oznacza, że sonda jest zepsuta.

W blokach pomiarowych możesz zaobserwować sondę czy pracuje poprawnie. od 001 do 008 w tym przedziale popatrz na sondę, powinna pracować do 1V.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, k232 napisał:

Kasowałeś kilka razy ?

Sonda od czasu do czasu pokazuje błąd jak jest LPG w aucie, czasem jak mieszanka jest słaba to wyskoczy błąd ale to w cale nie oznacza, że sonda jest zepsuta.

W blokach pomiarowych możesz zaobserwować sondę czy pracuje poprawnie. od 001 do 008 w tym przedziale popatrz na sondę, powinna pracować do 1V.

Kasowalem tylko raz, okey sprawdzę ta sondę jak mowisz i dam znać

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, k232 napisał:

Kasowałeś kilka razy ?

Sonda od czasu do czasu pokazuje błąd jak jest LPG w aucie, czasem jak mieszanka jest słaba to wyskoczy błąd ale to w cale nie oznacza, że sonda jest zepsuta.

W blokach pomiarowych możesz zaobserwować sondę czy pracuje poprawnie. od 001 do 008 w tym przedziale popatrz na sondę, powinna pracować do 1V.

Kasowalem tylko raz, okey sprawdzę ta sondę jak mowisz i dam znać

Opublikowano
  • Autor

Właśnie jestem po pomiarze i czy to możliwe, ze Ona pracuje od 0.02 do 0.03V czy jednak pomiar sie nie udal ?

Opublikowano

Ona co sekundę powinna zmieniać wartość, moja sonda np pracuje w zakresie 0,100 do 0,700-0,900 i cały czas w tym zakresie się zmienia na różne wartości ale 1V nie przekracza.

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, k232 napisał:

Ona co sekundę powinna zmieniać wartość, moja sonda np pracuje w zakresie 0,100 do 0,700-0,900 i cały czas w tym zakresie się zmienia na różne wartości ale 1V nie przekracza.

No moja nie zbyt zmienia wartości i jest bardzo niski wynik, czyli raczej wymienić ją ?

Opublikowano

Kurde, nie pamiętam w którym dokładnie kanale ją pokazuje, nagrał bym Ci kawałek filmiku, żebyś u Siebie sprawdził, ale to dopiero po weekendzie jak byś chciał. Nie chce Ci mówić żebyś wymieniał bo niewiadomo do końca czy ona jest winna.

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, k232 napisał:

Kurde, nie pamiętam w którym dokładnie kanale ją pokazuje, nagrał bym Ci kawałek filmiku, żebyś u Siebie sprawdził, ale to dopiero po weekendzie jak byś chciał. Nie chce Ci mówić żebyś wymieniał bo niewiadomo do końca czy ona jest winna.

No okey, jezeli nic nie znajdę to dam znac w temacie

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, k232 napisał:

Kurde, nie pamiętam w którym dokładnie kanale ją pokazuje, nagrał bym Ci kawałek filmiku, żebyś u Siebie sprawdził, ale to dopiero po weekendzie jak byś chciał. Nie chce Ci mówić żebyś wymieniał bo niewiadomo do końca czy ona jest winna.

No okey, jezeli nic nie znajdę to dam znac w temacie

Opublikowano
  • Autor

Zaryzykowałem i kupiłem sondę, ale to nie zmieniło nic, dodatkowo pojawil sie błąd 16486

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.