Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD


A4 FAN

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, ziomal-84 napisał:

A wszystkie pochodzą z jednego źródła. w sumie to są podpisane albo AUD lub FXZ.

 


Ja mam inne inicjały  :)

Osoba ktora pisała PL znam akurat od kilkunastu  lat osobiscie

A tutaj w sumie inny temat ale to moje byłe A4 B6 w RNS E i PL MENU

Post jak ktos zauwazy to z 2010 roku


 

PL MENU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co do posta kolegi  A4 FAN     to nie wiem jaki był wczesniejszy soft i czy wczesniej było cos aktualizowane

Nigdy nie słyszałem aby po PL MENU były jakies kłopoty









 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem trafiaja sie dziwne jednostki  HDD z dziwnymi softami itd.  :decayed:


 

20161102_171148.jpg

20161102_171253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do softu to niestety nie pamiętam i nie mam też fotki, ale obstawiam ,że był to na 99% oryginał z 2011.r jak rocznik auta, auto mam od ok. roku czasu, kupione tu w DE od prywatnego Niemiaszka z 1-reki, pełen serwis ASO , więc jeśli już była jakaś aktualizacja, to tylko w ASO , w co wątpie, ponieważ mapa nie widziała nawet trasy S-8 , miedzy innymi obwodnicy Wrocka (oddana do użytku w 2010r.) , nie wiem czy to ma jakieś znaczenie , ale "wgrywający" na koniec wrzucił mape z karty sd , która się aktualizowała ok. 4h, oczywiście nie czekał ,aż się proces się zakończy (spotkaliśmy się we Wrocku ,każdy z nas tam dojechał) , tylko zlecił ,żebym na zakończenie zszedł na dół listy zatwierdził i pózniej jeszcze raz zatwierdził i tak uczyniłem i teraz tak się zastanawiam czy napewno dobrze to zrobiłem lub czy dobrze mi powiedział co powinienem wybrać, tym bardziej,że były tam różne opcje do wyboru, ale to tylko moje osobiste przemyślenia, ogólnie wszystko po tym odpaliło i zadziało, mapa itd. , dopiero po postoju zauważyłem co się dzieje po właczeniu, czyli ten problem z nieprawidłowym startem jednostki.

Edytowane przez A4 FAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nic innego poza "cancel documentation/abort" nie mogłeś wybrać ta druga opcja aktywna jest po podłączeniu VAS mapa aktualizuje się 2:45min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...