Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B6 1.9 AVF Brak mocy, dmuchanie na zewnątrz


smokehead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako że nie znalazłem pasującego problemu do mojego, piszę do was.

Wczoraj dałem po gazie i później ruszając poczułem że brakuje mocy i na zewnątrz auta slychać dmuchane powietrze, tak jakby jakiś wąż wyskoczył. Przy przyśpieszaniu szarpanie w wtedy gdy turbina powinna się załączyć, ewidentnie czuć było że wiekszość powietrza idzie na zewnątrz a jakiś mały % tam gdzie powinien, stąd szarpanie. W Każdym razie szum jest spory jakby ktoś odkurzać załączył. Kiedys mi wyleciał przewód ten cieniutki od podciśnienia, to objawy były również brak mocy, ale nić nie dmuchało na zewnątrz tak jak teraz. Przed momentem sprawdziłem to co mogłem pod maską ale nie znalazłem nigdzie dziury, albo poluzowanej rury. Czy ktoś może mnie naprowadzić gdzie powinienem zaglądnąć?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez smokehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na węże dolotowe które są zaolejone. Wąż który jest brudny od oleju zwykle jest dziurawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podnioslem cale auto chcialem namierzyc skad dokladnie dobiega dzwiek, niestety z powodu ze kola nie mialy oporu turbina nie wchodzila na takie obroty jak normalnie na asfalcie i nie moglem zlokalizowac problemu.

 Ten 1wszy duzy waz co jest za filtrem powietrza i idzie do turbiny wygladal wizualnie  i namacalnie ok, ale swiecil sie w srodku troche od oleju, ten pod turbina rowniez nie wyskoczyl, chyba ze to dziura gdzies na wezu, w kazdym razie ja jej nie znalazlem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...