Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie można otworzyć i odpalić auta


sprawdzmyto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Przede wszystkim wybaczcie jeśli piszę nie w tym dziale co potrzeba, ale uznałem że ten będzie odpowiedni.

Mam problem z autem ponieważ nie mogę go otworzyć pilotem, a otwieranie kluczykiem mam odcięte.

Nie było mnie 10 dni w mieście i padł mi akumulator.  To możliwe że przez to rozkodowało mi piloty?

Podłączyłem auto do auta kumpla, widać że samochód odżył bo zapaliły się kontrolki i radio w środku, ale samochód nadal się nie otwiera. 

Baterie są w porządku bo alarm można włączyć i wyłączyć.

Dzisiaj wezwałem ziomka, żeby mi go otworzył awaryjnie. Napompował okno, włożył drut, ale nie nic nie poszło. Włożył też klucz do stacyjki i go przekręcił za pomocą druta, ale nic się nawet nie zapaliło. (w tym samym momencie auto było podłączone do innego i m.in radio się świeciło...

 

Jak myślicie - co jest nie tak z autem? Niedawno go kupiłem i jeździłem miesiąc bez problemu. Wyjechałem na 10 dni, wracam a tu auto padnięte....

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naładuj akumulator i sprawdź jakie napięcie na klemach masz,  na rozruch auto potrzebuje prądu także nie wystarczy kilka minut jak padnięty akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aku padl to pilot mogl sie rozkodowac. Jeśli nie mozesz odblokować od środka ciągnąć dwukrotnie za klamkę to możesz mieć zakodowane funkcje SAVE w module komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie!

Od razu rodzi się pytanie - co mogę zrobić w sytuacji jeśli kluczyk się rozkodował, a samochodu otworzyć nie mogę?

Załóżmy, że naładuje akumulator - co mogę zrobić więcej jeśli chodzi o takie domowe sposoby? Ewentualnie jakiego speca mogę potrzebować?

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk, zakodujesz vagiem,. I tak musisz otworzyc auto zeby maske podniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskę mi ziomuś od awaryjnego otwierania otworzył i jej nie zamykałem. Pytanie tylko jak go kurde otworzyć bez wybijania szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbu wlozyc kluczyk do stacyjki i go zsynchronizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz_N napisał:

Spróbu wlozyc kluczyk do stacyjki i go zsynchronizowac.

jak ma włożyć kluczyk do stacyjki jak auta nie może otworzyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to jak centralny CI padł???, przecież samym kluczykiem drzwi otwierasz a nie pilotem i potem kluczyk wkładasz do stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 3r4 napisał:

jak ma włożyć kluczyk do stacyjki jak auta nie może otworzyć :facepalm:

Jakbyś przeczytał temat od początku, to byś wiedział, że kolega już raz tak zrobił:

Dnia 9.05.2017 o 22:34, sprawdzmyto napisał:

Dzisiaj wezwałem ziomka, żeby mi go otworzył awaryjnie. Napompował okno, włożył drut, ale nie nic nie poszło. Włożył też klucz do stacyjki i go przekręcił za pomocą druta, ale nic się nawet nie zapaliło. ...

 

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...