Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie niefabrycznego stacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zakupiłem taka oto stacje

http://s.aliexpress.com/bEBbi2qm

 

I teraz mam kilka pytań odnośnie montażu.

1. +12v i ACC wpialem w jedno ale chciałbym żeby radio się wyłączało po wyjęciu kluczyka ale tez żeby można je było uruchomić bez

2. Co muszę kupić żeby grał tył i możliwe było sterowanie z kierownicy ?

3. Jaka ramka będzie pasować do tego ?

 

Auto Audi A4 B7 oryginalnie Symphony II

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

I jak kolego poradziłeś sobie z niegrającym tyłem? 

A jaki adapter /separator zastosowałeś do anteny?  Stacja łapie fale radiowe? 

 

Pozdrawiam, 

Darek 

Opublikowano
Dnia 5/19/2017 o 19:16, Madern napisał:

 

Witam, zakupiłem taka oto stacje

http://s.aliexpress.com/bEBbi2qm

 

I teraz mam kilka pytań odnośnie montażu.

1. +12v i ACC wpialem w jedno ale chciałbym żeby radio się wyłączało po wyjęciu kluczyka ale tez żeby można je było uruchomić bez

2. Co muszę kupić żeby grał tył i możliwe było sterowanie z kierownicy ?

3. Jaka ramka będzie pasować do tego ?

 

Auto Audi A4 B7 oryginalnie Symphony II

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ad.1. Bez kombinacji się nie da. Albo wyłącza i włącza się z kluczykiem bez możliwości włączenia osobno, albo włączasz i wyłączasz ręcznie, bez sterowania kluczykiem. Aby to obejść trzeba by dorobić zewnętrzny przełącznik i podąłczasz pod 1 wejście stały plus, pod 2 ACC i wyjście na radio do kabelka ACC. I wtedy domyślnie masz w pozycji ACC i diząła z kluczykiem, a jak chcesz słuchać bez kluczyka to musisz przełączyć. Zamiast prstryczka można to podpiąć pod centralny zamek, przekaźnik czasowy itd itp.

Ad.2.  Sterowanie z kierownicy - adapter z CONNECTS2 na przykład, umożliwi też on odczyt sygnału ACC, wstecznego, prędkości z linii CAN, nie będziesz musiał ciągnąć. Na granie tyłu też są adaptery, ale to zależy jaką masz instalację. Z tego co pamiętam tył jest na wzmacniaczu w symphony II, więc najlepiej podać sygnał bezpośrenio z wyjść RCA z radia, nie przez adapter/konwerter HI-LO, bo będzie tragiczna jakość. Potrzebujesz więc przejściówki z wtkami RCA oraz dodatkowo 2 kostkami iso (zasilanie i głośniki). Obczaj to: http://www.connects2.co.uk/Product/ProductItem/CTSAD002.2

Ad.3. Każda uniwersalna ramka 2 din do B6/B7/Exeo

Edytowane przez pawelosinski83

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki. 

Wszystko u siebie podłączyłem,  gra i trąbi tak jak powinno :-) 

 

Tu można zobaczyć co i jak wygląda u mnie 

 

 

Pozdrawiam,

Darek 

Edytowane przez lewiatan1989

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.