Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B5 FL 1,8t prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Proszę o ocenę logów, gdyż chcę założyć gaz i chciałbym wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Autko to Passat b5 fl 1.8t AWT po lekkich modyfikacjach:

TIP, DP 2,75", FMIC, wtryskiwacze 320ccm , turbo K04-015 (chińczyk).

Wystrojone dwa lata temu w TURBO LAMIK na 227KM  328 Nm

Dzisiejsze logi do oceny:

http://vaglog.pl/log-002_033_5qzE63L.html

http://vaglog.pl/log-003_020_974vx.html

http://vaglog.pl/log-115_118_6i0MnL.html

Opublikowano

Powiedziłabym że jak na to doładowanie to przepływka zaniża.

Opublikowano
  • Autor

Czyli przepływomierz do wymiany? 

A jakie graniczne wartości przepływu zmierzy przepływomierz w obudowie 2,75"? Bo skoro i tak trzeba go zmienić to może lepiej od razu wrzucić przepływomierz w 3" obudowie?

Opublikowano

No na początek dobrze sprawdzić czy nie ma nieszczelnosci przez które może ciągnać lewe powietrze czyli szczelnośc układu. Przepływkę najlepiej kupić org dedykowaną do auta, nie sądzę żeby była potrzebna 3" przepływka, org mierzy do ok 220 g, zawsze też możesz kupić wiekszą obudowe i przełożyć swój wkład.

Opublikowano
  • Autor

Nieszczelność pomiędzy przepływką a turbo wykluczona, ale po przemyciu przepływomierza jest reakcja na plus przepływ wzrósł do 175 g. Poniżej logi po przemyciu przepływomierza, robione na szybko przez to tylko grupa 002,033 i 115 za jednym pomiarem.

http://vaglog.pl/log-002_033_115_16893.html

Opublikowano

Wygląda lepiej ale to jeszcze chyba nie to, dla pewności kupić nowy i mieć spokój.

Opublikowano
  • Autor

No, też mi się zdawało że ten przepływ powinien być jeszcze większy. Jak kupię nową to potem jeszcze raz logi porobie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tera jes malina.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Sprawdz dolot pod kątem nieszczelności, jak nic nie znajdziesz to przepływka do wymiany.

Opublikowano

dodam iż wymieniłem zaworek odmy bo membrana siadła zawór dv choć stary był dobry przewody podciśnieniowe, świece, cewki zastanawia mnie grupa 033 dlaczego pokazuje 25.0 czy tak powinno być ? Sonda przed katem była wymieniana.

Opublikowano

Tak pokazuje bo przepływka za mało mierzy...

Opublikowano
3 godziny temu, Łukasz13 napisał:

Tak pokazuje bo przepływka za mało mierzy...

dzięki za odzew, mam mało czasu na ogarniecie auta bo mało w domu ale jak wrócę kupie nowa przepływkę i zobaczymy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.