Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybity sworzeń - od czego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jadę dziś do mechana bo wybił mi się sworzen. Tylko czemu ? Błędny montaż że po roku tak się stało? Bo nie wiem czy brać to jako reklamację 

received_10211554648314663.jpeg

Opublikowano

Przez błędny montaż prędzej zerwie Ci sie guma niż wybije sworzeń.
Tam nie idzie tego sworznia źle zamontować. Jeśli  jakimś cudem źle by go umieścił w otworze to nie zabezpieczył by go śrubą.

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Brzeziak napisał:

Przez błędny montaż prędzej zerwie Ci sie guma niż wybije sworzeń.
Tam nie idzie tego sworznia źle zamontować. Jeśli  jakimś cudem źle by go umieścił w otworze to nie zabezpieczył by go śrubą.

To co mogło być powodem ? Czy takie coś można naprawić czy nowy wahacz musi być?

Opublikowano

Wyjmij to i zobacz czy mechanik nic tam nie kombinował.

Teoretycznie w takiej pozycji nie powinno dać rady założyć śruby...

Sam fakt ze mechanik nie zasmarkał tego smarem swiadczy o jego niewiedzy...

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, wesz82 napisał:

Wyjmij to i zobacz czy mechanik nic tam nie kombinował.

Teoretycznie w takiej pozycji nie powinno dać rady założyć śruby...

Sam fakt ze mechanik nie zasmarkał tego smarem swiadczy o jego niewiedzy...

On to robił rok temu a sam tego nie wyjme bo nie mam gdzie.  Po pracy jadę mu to pokazać 

Opublikowano

Jedz pewnie powie ze to nic takiego.

Ciekawe czy jest tam luz czy siedzi sztywno...

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, wesz82 napisał:

Jedz pewnie powie ze to nic takiego.

Ciekawe czy jest tam luz czy siedzi sztywno...

Właśnie jest tak że mam kierownicę skrecona i zbieżność rozjechana

Opublikowano

Zdejmij koło i postukaj przez nasadkę młotkiem,jak wahacz wchodzi na swe miejsce to ogranicz jazdę samochodem do naprawy.

Jak będzie luz to albo wada fabryczna albo mechanik sobie pomógł przy montażu...

 

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej pisał, trzeba pomacać najpierw.
Wybić mógł się po roku z kilku powodów, słaby materiał, wada fabryczna.

Sam sworzeń idzie wymienić ale jest to nieopłacalne i w tej cenie kupisz dwa nowe.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj pdnioslem auto i stuknalem młotkiem to wejść nie chciał al3 dużej siły nie było bo mało miejsca miałem.  Czyli wahacz i tak do wymiany? Bo wahacz jest meyle hd

Edytowane przez sebul

Opublikowano
  • Autor

Gosc mi to naprawil, odkrecil srube , w piascie jakies nierownosci byly to sie ich pozbyl , skrecil , ruszal jak sie dalo i wahacz twardo siedzi....mowil ze peirwszy raz sie z czyms takim spotkal....wiec jaka macie teorie od czego tak sie stalo ?

Opublikowano

A jak wygladala glowka sworznia???

Tak se mozna gdybac bez tej odp...

Od czasu do czasu kuknij tam:wink:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, wesz82 napisał:

A jak wygladala glowka sworznia???

Tak se mozna gdybac bez tej odp...

Od czasu do czasu kuknij tam:wink:

Pytalem  o sworzen to mowil mi ze wygladal normalnie, tak jak powinien. Przejechalem sie i jest ok, a zagladac bede co jakis czas tylko teraz mam obawe zeby sie to nie powtórzyło , bo c jak to sie stanie kilkaset km od domu ;/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

omg...znowu mi wyskoczył ten sworzeń....byłem u mechanika i mówił że w takim razie to zwrotnica musi być uszkodzona....czy tak może być ? bo mówi , że wahacz jest cały dobry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.