Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Po przytrzymaniu check zapalilo sie na wyswietlaczu w kółeczku 1km/h :)


mireq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiozlem dzisiaj kolege ktory ma passata b5 i bardzo chcial zobaczyc do czego sluzy przycisk check :) przytrzymal mi go chwile podczas jazdy i na wyswietlaczu tam gdzie zawsze wyswietlane sa parametry pojawił sie tylko swiecacy na zolto napis 1km/h. potem zgaslo. podczas dalszej jazdy na 2 biegu przy przekroczeniu okolo 1600obr znow zapalala sie ta kontrolka i slychac bylo pikniecie, obr spadly i bylo ok, wzrosly i problem sie pojawil ponownie. Moze ktos wie co oznacza taka kontrolka?

pozdrawiam

mireq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli go wcisniesz podczas jazdy ustawisz tym samym predkosc, ktorej nie chcesz przekraczac (taka jaka jest podczas wcisniecia przycisku).

Za kazdym razem gdy ja przekroczysz dostaniesz info (pikanie i ikona z km/h).

Zeby to wyzerowac trzeba go wcisnac i przytrzymac na dluzej (jakas sekunde badz dwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości... jak przytrzymasz przycisk "check" to zapamiętujesz prędkość z jaką jedziesz i jak ją przekroczysz to jest znaczek i sygnał. Sygnał jest w momencie przekroczenia, natomiast znak na wyświetlaczu jest cały czas jak jedziesz z prędkością większą niż ustawiona. Jest to tzw pierwsze ustawienie prędkości. Można to wyłączyć również poprzez przytrzymanie "check"

U mnie jest jeszcze z numerem 2 - które ustawia się w menu komputera pokładowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy :) nie myslalem ze cos takiego bedzie dzialalo, gdy nie ma pelnego fis'u. dzieki jeszcze raz :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...