Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Pomoc w montażu FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich. :hi:na wstępie zaznacze prosbę do moderatorów :embarrassed: aby nie usuwali tego wątku,przynajmniej do chwili aż ktoś się ze mną skontaktuje w sprawie pomocy.mam pytanie do tych ktorzy montowali u siebie w a4b6 fis+tempomat.nie mam vag-a,a mieszkam w takim zadupiu,że nie mam co liczyć na tutejszy montaż.wczoraj byłem w warsztacie,gostek ma vag-a,ale po krótkiej rozmowie doszlem do wniosku,że nie ma o tym zielonego pojęcia.mam prośbę do osób z północnego mazowsza,jeżeli ktoś montował to proszę o kontakt.podskoczyłbym i byśmy pokombinowali.ostatecznie z warszawy.wiem,że zaraz ktoś odpisze,że takie coś najlepiej byłoby załatwić na spocie,ale póki co nie mam na razie czasu(rodzina,praca i zawsze coś :wallbash:)napewno kiedyś się wybiorę,bo jest to moralnym obowiązkiem każdego posiadacza a4 :a4fan: :ale dopiero gdzieś wczesnym latem.sory za marudzenie,jeszcze raz prośba do moderatorów o wstrzymanie się z blokadą tematu. :stop:pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Jesli się obawiasz spraw związanych z vag-comem, to możesz zrobić tak, że powrzucasz wszystkie graty do środka, a jak znajdziesz czas to wtedy podjechać na spota, myślę że ktoś wtedy zakoduje.

Ale jeśli obawiasz się w ogóle roboty i liczysz, że ktoś to zrobi za Ciebie, to już wtedy gorzej, bo trochę czasu na to trzeba mieć.

Masz z jakieś 40-50km do Płońska, kolega Flyer może by i pomógł, prawie już pomógł komuś zmienić gałkę biegów. :gwizdanie:

Sorry Michałku, ale nie mogłem się powstrzymać, sądziłem że to będzie zabawne... No.. dla mnie jest :kox:

Opublikowano

prawie już pomógł komuś zmienić gałkę biegów

:kox: :kox:

Opublikowano

Przyjedz do mnie to zrobię Ci to bez problemu.

Masz do mnie 15km jeśli to ten karniszyn koło radzanowa, jak coś odezwij się na gg.

Opublikowano
  • Autor

oki zaraz pogadamy. :notworthy:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 19:15_________________________________________________

witam wszystkich. :hi:na wstępie zaznacze prosbę do moderatorów :embarrassed: aby nie usuwali tego wątku,przynajmniej do chwili aż ktoś się ze mną skontaktuje w sprawie pomocy.mam pytanie do tych ktorzy montowali u siebie w a4b6 fis+tempomat.nie mam vag-a,a mieszkam w takim zadupiu,że nie mam co liczyć na tutejszy montaż.wczoraj byłem w warsztacie,gostek ma vag-a,ale po krótkiej rozmowie doszlem do wniosku,że nie ma o tym zielonego pojęcia.mam prośbę do osób z północnego mazowsza,jeżeli ktoś montował to proszę o kontakt.podskoczyłbym i byśmy pokombinowali.ostatecznie z warszawy.wiem,że zaraz ktoś odpisze,że takie coś najlepiej byłoby załatwić na spocie,ale póki co nie mam na razie czasu(rodzina,praca i zawsze coś :wallbash:)napewno kiedyś się wybiorę,bo jest to moralnym obowiązkiem każdego posiadacza a4 :a4fan: :ale dopiero gdzieś wczesnym latem.sory za marudzenie,jeszcze raz prośba do moderatorów o wstrzymanie się z blokadą tematu. :stop:pozdrawiam wszystkich.

dzieki koledzy za wstrzymanie.spyknąłem się już z kolegą mieszkającym niedaleko,więc chyba sobie poradzimy.temacik można już close. :notworthy:

Opublikowano

jeśli można prosić, zróbcie zdjęcia - doda się do tematu miro_x w warsztacie... :guma:

Opublikowano
  • Autor

8EO953549L.czy po takim nr.modułu dojść czy do sedana czy do kombi jest.co trzeba jeszcze sprawdzic.gościu do którego tel.nie jest pewien czy to do sedana czy avanta. :hi:

http://moto.allegro.pl/item527378254_manetka_kombi_przelaczniki_do_audi_a4_2001_200.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:46_________________________________________________

8EO953549L.czy po takim nr.modułu dojść czy do sedana czy do kombi jest.co trzeba jeszcze sprawdzic.gościu do którego tel.nie jest pewien czy to do sedana czy avanta. :hi:

http://moto.allegro.pl/item527378254_manetka_kombi_przelaczniki_do_audi_a4_2001_200.html

sory chłopaki przykręciłem się jak młod :wallbash: :wallbash: :wallbash:y,chyba za dużo tego oglądania manetek.oczywiście to jest ta strona.http://moto.allegro.pl/item519948402_audi_a4_o1o5_na_tempomat.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:55_________________________________________________w koncu gościu zadzwonił i podał te numery.proszę tylko o potwierdzenie czy będzie pasowało do avanta.

manetka fis 8EO 953 503C

tempomat 8EO 953 521D

moduł 8EO 953 549L

z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałoś. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.