Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sonda lambda-wymiana 2.0 alt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chcialbym wymienic sonde 2 w mojej Audi. Moze ma ktos jakies zlote rady jak to zrobic bo moje 2 proby zakonczyly sie rzucaniem kluczy.. Jest tam na tyle malo miejsca ze naprawde nie wiem jak to zrobic. 

Opublikowano

Od góry trzeba się do niej dobrać, powodem wymiany nie jest zapchany kat?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, xsebo1 napisał:

Od góry trzeba się do niej dobrać, powodem wymiany nie jest zapchany kat?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Wywala blad p0420 (blad kata) z tym ze auto strasznie duzo pali. Bylem na kompie, kolega stwierdzil ze 2 sonda nie pokazuje wartosci. Podjechalem na emisje spalin, wyniki w normie. Wiec chce ja wymienic, moze sie to ustabilizuje. Co mowisz?

Opublikowano

to jest kwestia kata, miałem to samo i ustało, z tym że 2 sonda działała normalnie na kompie

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Kozacz napisał:

to jest kwestia kata, miałem to samo i ustało, z tym że 2 sonda działała normalnie na kompie

Ustało po wymianie kata czy ot tak samo?

Opublikowano

Tak, ustało po wymianie kata na 15 tyś aż się znów zapchało zjaranym olejem. Czym skanowałeś błędy?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, xsebo1 napisał:

Tak, ustało po wymianie kata na 15 tyś aż się znów zapchało zjaranym olejem. Czym skanowałeś błędy?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

skasowałem błędy, po przejechaniu 400km check i błąd się pojawiły

Opublikowano

mi ustało całkowicie po wymianie katalizatora ale oleju też już nie żre więc liczę że będzie dobrze już teraz z szyszunią

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Kozacz napisał:

mi ustało całkowicie po wymianie katalizatora ale oleju też już nie żre więc liczę że będzie dobrze już teraz z szyszunią

A olej też sam przestał łykać?
U mnie w sumie też tragedii nie ma.

Edytowane przez bpiateczka5

Opublikowano

nie oleju nie przestał łykać prez to :D to nie ma nic wspólnego, olej przestał łykać po rowkowaniu tłoków

Opublikowano
  • Autor

Hahah no wiem aż taki ciemny w sprawach silników nie jestem :decayed:. U mnie ogarnęło się po zrobieniu głowicy.

Opublikowano

co dokładniej robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Kozacz napisał:

co dokładniej robiłeś ?

Wymienilem uszczelke, uszczelniacze zaworow, prowadnice, pierscienie itp tako maly remont silnika. Powodem byla wydmuchnieta uszczelka pod glowica. 

Opublikowano

Jaką masz różnicę w poborze oleju po remoncie głowicy

Opublikowano
Jaką masz różnicę w poborze oleju po remoncie głowicy

Myślisz to samo co ja? Prowadnice zaworowe?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy a jaki jest numer tej sondy za katem?? Bo też mi się szykuje wymiana.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 5.06.2017 o 17:55, Deyv92 napisał:

Jaką masz różnicę w poborze oleju po remoncie głowicy

Od zmiany do zmoany jakoes 200ml dolewki

Opublikowano
  • Autor
Dnia 5.06.2017 o 18:12, xsebo1 napisał:


Myślisz to samo co ja? Prowadnice zaworowe?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Ale ze co?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 5.06.2017 o 20:59, kary2206 napisał:

Koledzy a jaki jest numer tej sondy za katem?? Bo też mi się szykuje wymiana.

Ale chodzi o nr czesci czy w kompie?

Opublikowano
Dnia 5.06.2017 o 20:59, kary2206 napisał:

Koledzy a jaki jest numer tej sondy za katem?? Bo też mi się szykuje wymiana.

Tutaj masz sondy do 2.0 http://google.plauto-czesci/sonda-lambda,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,2-0-130km,5-4731-15507-100048.html

Edytowane przez Szmager

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.