Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny wyciek płynu chłodzącego 2.4 V6 ARJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam taki problem, mianowicie ucieka mi płyn chłodzący ale nie jednostajnie.
Co to znaczy – nie leci ciurkiem tylko po przejechaniu jakiegoś dystansu, który pozwoli
nagrzać się silnikowi do temp. Roboczej gdy się już zatrzymam to poleci dajmy na to 0,5 litra i się zatrzymuje. Potem zdarza się, że ze 2 dni mam spokój i potem znów. Kurcze, nie wiem jak mam Wam to zobrazować – wygląda to tak jakby co jakiś czas otwierał się jakiś zaworek, który upuszcza trochę płynu na tyle, że na tydzień mam do uzupełnienia cały zbiorniczek wyrównawczy.
Dodam, że jestem po wymianie korka oraz rozrządu z pompą i termostatem (przed wymianą było tak samo) i po sprawdzeniu wszystkich połączeń układu chłodzenia, które były dostępne podczas wymiany.
Kałuża pod autem zawsze robi się centralnie pod zbiorniczkiem.

Pomocy bo już nie mam pomysłów, gdzie szukać.

Opublikowano
7 godzin temu, irzyk napisał:

Cześć. Mam taki problem, mianowicie ucieka mi płyn chłodzący ale nie jednostajnie.
Co to znaczy – nie leci ciurkiem tylko po przejechaniu jakiegoś dystansu, który pozwoli
nagrzać się silnikowi do temp. Roboczej gdy się już zatrzymam to poleci dajmy na to 0,5 litra i się zatrzymuje. Potem zdarza się, że ze 2 dni mam spokój i potem znów. Kurcze, nie wiem jak mam Wam to zobrazować – wygląda to tak jakby co jakiś czas otwierał się jakiś zaworek, który upuszcza trochę płynu na tyle, że na tydzień mam do uzupełnienia cały zbiorniczek wyrównawczy.
Dodam, że jestem po wymianie korka oraz rozrządu z pompą i termostatem (przed wymianą było tak samo) i po sprawdzeniu wszystkich połączeń układu chłodzenia, które były dostępne podczas wymiany.
Kałuża pod autem zawsze robi się centralnie pod zbiorniczkiem.

Pomocy bo już nie mam pomysłów, gdzie szukać.

Skoro kałuża robi się zawsze centralnie pod zbiorniczkiem czyli to wina zbiorniczka.. albo korek .. fakt że kupiłeś nowy i nie powinien ale może jednak.. nie masz kogoś kto zamieniłby się na próbę korkami zbiorniczków ? chyba że kupiłeś "inny" korek, choć nie wiem czy istnieje jakaś zasadnicza różnica. 

Opublikowano

Na moje uszczelka pod głowicą. Kup tester i sprawdź.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.