Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wreszcie jest .... a4b8 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku wielkie podziękowania za PROFESJONALIZM firmy VAGService  z Wrocławia - bardzo miła obsługa i jeszcze raz dzięki za pomoc w oględzinach auta.

Teraz tylko pozostaje opłacić US 2% i przerejestrowanie oraz typowe wymiany części, które należy wymienić typu :

filtry, olej, hamulce... i amorki ;)

I oczywiście cieszyć się super autkiem ..... już pierwsze 1000km za nami ;)

 

1112.jpg              eceabb954c7d8dbda2a757a795d8.jpg

 

Edytowane przez RafaelloXI

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, ale powiem Ci szczerze , kolor tych taboretów do mnie nie przemawia, ale to tylko oczywiście moje zdanie. Bezawaryjności życzę i niech służy dobrze i długo :wink:

Opublikowano

A co tu jest z s4?

Opublikowano
15 minut temu, jedrekx napisał:

A co tu jest z s4?

 

właśnie się też zastanawiam :huh:

Opublikowano

może ktoś komuś psikusa zrobił :grin:

Opublikowano

To jest S4 zrobione na 2.0TDI :)

Opublikowano
9 minut temu, Gibons napisał:

To jest S4 zrobione na 2.0TDI :)

Widac w druga strone tez mozna :kox:

Opublikowano

A ile kosztowała

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No jak emblemat jest ze s4 na tylnej klapie ?

Edytowane przez qlimazz

Opublikowano
  • Autor

Hejka, S4 widnieje to przecież nie zdejmę :kox:. A ile kosztował... sprzedawca opuścił cenę bo chłopaki z VAGService opisali bardzo ładnie i rzetelnie auto co należy wymienić więc cena ok. 32ooo.

Dnia 5.06.2017 o 17:57, _Andrzej_ napisał:

Zapowiada się ciekawie, ale powiem Ci szczerze , kolor tych taboretów do mnie nie przemawia, ale to tylko oczywiście moje zdanie. Bezawaryjności życzę i niech służy dobrze i długo :wink:

Ja właśnie takie szukałem;) . Ale o gustach się nie mówi a jedynie może się coś podobać lub nie... NIE DZIĘKUJĘ co by nie zapeszać !!!

A skoro już to skorzystam z możliwości i poproszę o podpowiedź jakie tarczę i klocki... od razu mówię że bosch dla mnie nie istnieje :grin::P

thx

Opublikowano

Jak to jakie S4 musi mieć ori heble :) jak chcesz mam takie pasują P&P

Opublikowano
12 godzin temu, RafaelloXI napisał:

Hejka, S4 widnieje to przecież nie zdejmę :kox:.

dalej nie wiem gdzie i co to auto ma wspólnego z S4 ;)

Opublikowano
59 minut temu, jedrekx napisał:

dalej nie wiem gdzie i co to auto ma wspólnego z S4 ;)

Czepiacie się :decayed: ma i tyle :decayed:

Opublikowano

no właśnie nie ma.

ani wygląd, ani moc, ani dodatki. zero.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

dalej nie wiem gdzie i co to auto ma wspólnego z S4 ;)

haha to jak sobie bym nakleił sam znaczek BATMANA to przecież nie znaczy że mam Batmobila ... :grin:

to S4 już było jak kupowałem...

kurcze czepiacie się pierdułek.... hahah

Kupiłem, bo ten model bardzo mi się podoba i będę nim jeździć - TO SIĘ LICZY :banan:

 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Bieniek napisał:

no właśnie nie ma.

ani wygląd, ani moc, ani dodatki. zero.

taaa... mam to na co mnie było stać. Pracuje na państwowym wikcie, uczciwie a auto kupiłem nie żeby się ścigać po ulicach tylko do jeżdżenia WIĘC Twoje zero .... tu wpadło a tam wypadło ;).

Kolega chyba - pomimo - że VIP zapomniał, że od czegoś kiedyś sam zaczynał i pewnie też po nim tak jechali ... ale ja za dużo mam km na osi żeby mnie to ubodło.:grin:

Opublikowano

Ale o co Ci chłopaku chodzi???

Nie mam R8,a chcę mieć to co mam wszystkim wmawiać, że mam r8??

 

Więcej pokory...

Opublikowano

Gratki zakupu i bezawaryjności życzę;)

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, tomo.td napisał:

Gratki zakupu i bezawaryjności życzę;)

Dziękować... :)

Co do tego VIPa... masz rację więcej pokory.... w wyrażaniu opinie przede wszystkim.... można wszytko napisać ale trzeba umieć to wyrazić CHŁOPAKU :facepalm:....  czepianie się jakiegoś głupiego znaczka... chyba bez sensu ... nie po to fora są czyż nie ?

Pozdrawiam

Wszedłem po po to żeby czegoś się nauczyć od mądrzejszych oraz podzielić się spostrzeżeniami a nie żeby mi pisali że masz lipa wózek ... cienias wypas i zero ... gatka rodem ze stadionu lub piaskownicy.

Opublikowano

Nikt ci tutaj nie krytykuje auta, wypisujesz w tytule że masz s4 to ludziska pytaja co to ma wspólnego z tym modelem a ty sie rzucasz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.