Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, trepek napisał:

Lakiernik? Moc?

Aż tak będzie się rozpędzał, że będzie lakier odpadał? :D

Tak mój 'Błękitny Grom'  bedzie szybszy od Sokoła Milenium więc musi być pomalowany profi aby przy przechodzeniu w 'nadświetlną' nie zerwało lakieru. :dance2:

Poważnie to jestem po wizycie u Doktora Kamila , który  stwierdził bardzo dobry stan jednostki napedowej. Kierunek Galetto niedługo.  :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W oczekiwaniu na tojtoleta @trepkowa cos tam sobie powoli skladam na tyl :)

55961F72-7923-462A-AB6E-281108428A72.jpeg

Opublikowano

:thumbup1:  good move . :hi:

Moje som niebiewskie oczywiście i jeszcze lezą. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, dekiel 13 napisał:

:thumbup1:  good move . :hi:

Moje som niebiewskie oczywiście i jeszcze lezą. :whistling:

Nabieraja mocy urzedowej?

Przy okazji swapa hamulcy z tylu wyjme i wyczyszcze piasty oraz wymienie kilka srub w tylnim zawieszeniu.

Opublikowano
7 minut temu, trepek napisał:

Nabieraja mocy urzedowej?

 

Taaa, :grin:

Na razie inne mody realizuję , kiera ścięta b8  jest pucowana , malowanko przodu , gwint , czipsik , panel MENU, może odświeżę tylną belkę z gratami , nowe fele letnie    ....:whistling:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Taaa, :grin:

Na razie inne mody realizuję , kiera ścięta b8  jest pucowana , malowanko przodu , gwint , czipsik , panel MENU, może odświeżę tylną belkę z gratami , nowe fele letnie    ....:whistling:

Tez upolowalem panel menu lacznie z sterowaniem navi ;) ale po kolei. 

Opublikowano

Dziś w nocy zrealizowało się nasze zamówienie na malowanie proszkowe dachu na biało :decayed:

BDE3DC78-66D2-4F45-B422-649101485131.jpeg

Opublikowano

A gdzie śnieg:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Adam87 napisał:

A gdzie śnieg:eusathink:

Spadnie na Wielkanoc :D

Opublikowano
2 godziny temu, trepkowa napisał:

Dziś w nocy zrealizowało się nasze zamówienie na malowanie proszkowe dachu na biało :decayed:

BDE3DC78-66D2-4F45-B422-649101485131.jpeg

Piękny biały matt.  :grin:

Silniczek tylnej wycieraczki do wymiany chyba , no i Q5kowa by się przydała . :naughty:

Opublikowano
18 minut temu, trepek napisał:

Spadnie na Wielkanoc :D

Niestety, ale tak może być:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.01.2020 o 12:08, dekiel 13 napisał:

Piękny biały matt.  :grin:

Silniczek tylnej wycieraczki do wymiany chyba , no i Q5kowa by się przydała . :naughty:

Do silniczka trzeba zajrzeć - jak manetką odpali się tylnią wycieraczkę i palcem trochę popcha się wycieraczkę to jeszcze idzie, może da się odratować ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupki:

 

CE524777-A23B-4153-85EC-7852F3061CB2.jpeg

Opublikowano

O rzesz. WESTFALIA , chowany ? :eusathink:

Staby od czego ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, dekiel 13 napisał:

O rzesz. WESTFALIA , chowany ? :eusathink:

Staby od czego ?

Nie Westfalia, aluminiowe AL-KO w dobrych piniondzach ;) a staby od 1BV dostalem w sumie za free do haka. I tak lepsze niz to co ja mam :p

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Ja poluję na WESTFALIe ,chowany . Ogólnie rarytas jak tylny zderz z s4 .Nie śpisz z modami w zimie widzę no i dobrze, yyy zasasdniczo.  B)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.02.2020 o 00:13, dekiel 13 napisał:

Ja poluję na WESTFALIe ,chowany . Ogólnie rarytas jak tylny zderz z s4 .Nie śpisz z modami w zimie widzę no i dobrze, yyy zasasdniczo.  B)

Już powoli kończą mi się pomysły na mody bo większość wypasów w samochodzie już jest ;-)

A hak kupiłem już teraz bo niedaleko mnie był cały komplet za 400zł (plus dwa stabilizatory za free) więc mogłem podjechać i osobiście odebrać.

W tym roku planuję dokończyć to, co mam zakupione: soczewki Hella Intemo, moduł składanych lusterek, podpięce fotochromu w lusterkach bocznych, podpięcie pamięci w fotelach, montaż zegara radiowego, podpięcie PDC z tyłu, montaż wiekszych hebli z tyłu etc.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Plan jest , avbancik bedzie dopieszczony .:thumbup1:

Trepkowa ma nowe wozidło więc jest zapewne zadowolona i nie bedzie zazdrosna o grzebanie w ałdiku. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Plan jest , avbancik bedzie dopieszczony .:thumbup1:

Trepkowa ma nowe wozidło więc jest zapewne zadowolona i nie bedzie zazdrosna o grzebanie w ałdiku. :whistling:

@trepkowa jest zadowolona ;-) I ja również. W myśl powiedzenia: "happy wife, happy life" :cool1:

Edytowane przez trepek

Opublikowano

z innej beczki.. kiedy s-line zewnętrzny? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.