Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór Wahaczy przód 1BE


Lukasz_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z doborem wahaczy do mojej a4b6. Oznaczenie we wlepce jest 1BE, kategoria wagowa 0JG i tutaj mam pytanie jaką marke najbardziej polecacie? Ja przeglądałem na kilku ze stron i zastanawiam się nad wyborem wahaczy lemfordera lecz oznaczenie było typowo pod zawieszenie typu 1BV (wariantu dla 1BE nie znalazłem z tej marki). Myślałem o zakupie oryginału w serwisie, lecz po usłyszeniu ceny 700zl za sam "banan" nie chciałem już pytać o więcej.  Amortyzatory jakie dobrałem wg klasy 8E0 413 031 CK to bilstein 19-109510. Dzięki z góry za pomoc i proszę o wyrozumiałość gdyż po raz pierwszy przychodzi mi do wymiany tego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze sa takie same czy to 1ba czy 1be...ja mam 1be i zalozylem dwa gorne z przodu z lewej strony meyle hd , poki co bylo ok az do momentu jak w jednym z nich sworzen wyszedl z piasty...mechanik mi go wsadzil sprowrotem i teraz patrze czy jest ok, a tak to zrobilem 35 tys i poki co cisza :) a myslalem miedzy lemforder a meyle , meyle ma 5 lat gwary dlatego je wzialem bo cenowo podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że takie same są jak to 1be to jest zawieszenie sportowo/komfortowe. A tego lemfordera to wiesz jaki jest numer tego zestawu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz_89 napisał:

Dziwne że takie same są jak to 1be to jest zawieszenie sportowo/komfortowe. A tego lemfordera to wiesz jaki jest numer tego zestawu? 

Be i Ba ma takie same. Ewentualnie inne są w BV ale też można założyć zwykłe. Jeśli chcesz coś sensownego i nie drogiego założ RTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...