Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Tak jak w temacie, podczas jazdy temperatura osiąga wysoką temperaturę grubo powyżej 90C. Komputer pokazywał że przyczyną tego jest wadliwa dodatkowa pompa wody. Pompa została wymieniona (pompa na 100% sprawna) plus cały układ elektryczny został sprawdzony. Po wymianie błąd zniknął ale po przejechaniu ok 30 km problem powrócił . Czy ktoś z was miał taki problem? Zna ktoś jakiegoś konkretnego mechanika który specjalizuje się w Audi (cała Polska)? 

 Komunikat "Układ chłodzenia: awaria! Wyłączyć silnik"                                                                                                                                                                                                                                            Audi A4 B8.5 - 3.0 TFSI - 333KM

 

 

 

 

Opublikowano

Polecam Corling Łukasz Snoch w Warszawie. Z całej europy zwożą mu Audi do zrobienia.

Opublikowano

Dokładnie jedz do Łukasza do Corlingu.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie :hi:

Opublikowano
Dnia 12.06.2017 o 11:30, assur napisał:

Witam,

Tak jak w temacie, podczas jazdy temperatura osiąga wysoką temperaturę grubo powyżej 90C. Komputer pokazywał że przyczyną tego jest wadliwa dodatkowa pompa wody. Pompa została wymieniona (pompa na 100% sprawna) plus cały układ elektryczny został sprawdzony. Po wymianie błąd zniknął ale po przejechaniu ok 30 km problem powrócił . Czy ktoś z was miał taki problem? Zna ktoś jakiegoś konkretnego mechanika który specjalizuje się w Audi (cała Polska)? 

 Komunikat "Układ chłodzenia: awaria! Wyłączyć silnik"                                                                                                                                                                                                                                            Audi A4 B8.5 - 3.0 TFSI - 333KM

 

 

 

 

Pewnie uszkodzona pompka, którą kupiłeś. Wstaw nową i problem będzie z głowy.

Edytowane przez dembu19

Opublikowano
  • Autor

Pompa na 100% sprawna przełożona z samochodu kolegi. Po przełożeniu mojej do niego błąd nie występują a po przełożeniu jego do mnie mam ten sam błąd.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 14.06.2017 o 18:31, assur napisał:

Pompa na 100% sprawna przełożona z samochodu kolegi. Po przełożeniu mojej do niego błąd nie występują a po przełożeniu jego do mnie mam ten sam błąd.

Może to zła pompka, która nie działa z Twoim autem, a z kolegi działa. Czy numer katalogowy zgadza się z tym, który powinien być zainstalowany w Twoim aucie ?

Opublikowano
  • Autor

Tak numery katalogowe te same. Układ został odpowietrzony a samochód nadal się grzeje. Po przejechaniu Ok 1 km. licznik pokazuje 90C ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.