Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Elektryczne szyby


Czitos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kilka dni temu nie wiem kiedy i dlaczego przestała dziłac mi jedna elektryczna szyba (prawy-przód). Przycisk, który normalnie był oświetlony (w tych drzwiach) juz się nie pali, a od strony kierowcy podświetlenie jest aczkolwiek szyba również się nie otwiera. Sciągnąłem z forum rozpiske bezpieczników i tu mnie zdziwiło, bo nie moge znaleźc w niej bezpienika dotyczącego elektrycznych szyb. A moze Wy mi jeszcze coś poradzicie, jaka mogla byc przyczyna i jak ją usunąc. z góry dzieki za wszystkie posty. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mnie zdziwiło, bo nie moge znaleźc w niej bezpienika dotyczącego elektrycznych szyb.

bezpiesznik jest na 100% bo jak zakładałem alarm z domykaniem szyb to kilka ich spaliłem :wink4:, z tym ze jest jeden na wszystkie szyby.

jak przyciskasz przycisk od szyb to masz jakies spadki napiecia albo delikatny skok obrotów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazylem nic takiego, zero reakcji.

skoro mówisz, ze bezpiecznik jest jeden do wszystkich szyb to u mnie jest on ok, bno nie działa tylko ta jedna :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przycisk Ci sie nie swieci, szyba nie działa, to musiało sie cosrozczepic, zdejmij boczek i sie rozejrzyj tam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przycisk Ci sie nie swieci, szyba nie działa, to musiało sie cosrozczepic, zdejmij boczek i sie rozejrzyj tam :gwizdanie:

ale kolega mówi ze nie działają mu zarówno przyciskiem od kierowcy jak i od pasazera, a jeden z nich swieci. ale dobrym pomysłem jest zdjecie boczka i popatrzenie na złączki i przyciski moze zeczywiscie cos sie naderwało, sprawdz czy działa silnik od szyb. wystarszy podac napiecie 12v na kostke od silnika i powinien działac, a zmieniając polaryzacje czyli + z - bedzie działał w 2 strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade. rozdkęce dzwi w wolnej chwili i napisze co i jak. pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:00_________________________________________________nie wiem jakim cudem, ale szyba sie odpięla, kosta widac nie byla za dobrze złączona przez to szyba nie działała. teraz wszystko jest ok.

mozna zamknąc temat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...