Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obalamy mity o glośnym przelocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,ja juz wiedziałem o tym od dawna ,ale nie miałem argumentów ,żeby wyskakiwiać z tematem na forum :)   teraz juz mam ..

 

Przelotowy wydech wcale nie musi być głośny ,ponizej podaje link do swojej stronki ,z video  wydech 1,8T downpipe ,2,75" plus uklad 2,5: na tlumikach mojej produkcji .

 

wynik zalediwe 81 Db ,gdzie seryjny ma 76   a dopuszczlna glośność prawem w silniku benzynowym to 93 Db ..    

https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/

Opublikowano

Hm, bardziej mi to wygląda na reklamę niż osobny temat odnośnie dB... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie zaprzeczam. 

Ale czy jest w tym coś złego???  

Jak inaczej dla "znawców" tematu udowodnić, że jest inaczej? 

 

Ja w wydechah siedzę juz dosyć długo, głównie VAG,  reklama przy okazji, jak najbardziej...

Edytowane przez bartez80

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

To nie jest "odpowiedź do tematu",przepraszam,ale skoro  działasz w branży,to może doradzisz mi ,pomożesz rozwiązać dylemat.Jest on następujący: czy można prawie nowy środkowy tłumik z silnika 1,9TDI wstawić w miejsce starego w a4b6,ale  z silnikiem benzynowym 1,6 8V ALZ .Rury tłumika w dieslu o 5 mm "grubsze",ale to nie problem.Tylko,czy wewnętrzna budowa tłumików jest na tyle "podobna",że można  wstawić dieslowski do benzyny (1,6) i będzie OK? Chciałbym wymienić ,ze względu na nieciekawy już stan blaszanej, zewnętrznej, powłoki ,tam gdzie są nr OEM ( 8E0 253 409 AQ - benzyna 1,6 i 2,0),ale nie wiem ,czy można to zrobić,bo nie potrafię przewidzieć efektu wymiany.Tylko ktoś z  praktycznym doświadczeniem,może w tej sprawie coś powiedzieć. Jeśli masz rozeznanie,spotkałeś się z takim problemem, proszę odpowiedz.Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.02.2018 o 22:40, W.W. napisał:

To nie jest "odpowiedź do tematu",przepraszam,ale skoro  działasz w branży,to może doradzisz mi ,pomożesz rozwiązać dylemat.Jest on następujący: czy można prawie nowy środkowy tłumik z silnika 1,9TDI wstawić w miejsce starego w a4b6,ale  z silnikiem benzynowym 1,6 8V ALZ .Rury tłumika w dieslu o 5 mm "grubsze",ale to nie problem.Tylko,czy wewnętrzna budowa tłumików jest na tyle "podobna",że można  wstawić dieslowski do benzyny (1,6) i będzie OK? Chciałbym wymienić ,ze względu na nieciekawy już stan blaszanej, zewnętrznej, powłoki ,tam gdzie są nr OEM ( 8E0 253 409 AQ - benzyna 1,6 i 2,0),ale nie wiem ,czy można to zrobić,bo nie potrafię przewidzieć efektu wymiany.Tylko ktoś z  praktycznym doświadczeniem,może w tej sprawie coś powiedzieć. Jeśli masz rozeznanie,spotkałeś się z takim problemem, proszę odpowiedz.Pozdrawiam.

Nie praktykowałem  takich kombinacji ....

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Szkoda. Pozdr.WW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.