Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E jako sterowanie dobrym car audio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pytanko jak w tytule...

Czy Rns E mogło by byc dobra jednostka sterujaca pod bardzo dobre car audio bez jakich kolwiek strat na jakosci dzwieku

Czy trzeba by było cos z radyjkiem kombinowac itd czy po prostu je sprzedac

Pytanie do adiofili  B6

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Raczej nie Całe audio musiałoby iść z przedwzmacniacza na resztę komponentów do tego jakiś procesor dźwięku itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Czyli rns e zostaje:banan:

Granie chce mi zrobic kolezka ktory kiedys długo siedział w temacie i stanowczo odradził fabryczne radio .Proponował nawet inne radio nawet w schowku albo panel w podsufitce.

Zobaczymy co na to powie;)

Dzieki kolego

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Dnia 4.07.2017 o 19:39, simon koszalin napisał:

Czyli rns e zostaje:banan:

Granie chce mi zrobic kolezka ktory kiedys długo siedział w temacie i stanowczo odradził fabryczne radio .Proponował nawet inne radio nawet w schowku albo panel w podsufitce.

Zobaczymy co na to powie;)

Dzieki kolego

 

Ja to tak rozwiązałem : 

Witam.  Jak w tytule pokazuję w jaki sposób podłączyłem sobie sterowanie do dwóch wzmacniaczy / 4 kanały na przednie i tylne drzwi + wzmacniacz na subwoofer + REMOTE / w swoim RNS-E .

KOSTKA  - D . pin 13  Remote ( oznaczony jako plus przyłączeniowy do wzmacniacza )

KOSTKA  - C :

- pin 5 lewy tył  ( oznaczony jako lewy sygnał z tyłu do wzmacniacza )

- pin 11 prawy tył ( oznaczony jako prawy sygnał z tyłu do wzmacniacza )

- pin 3 lewy przód ( oznaczony jako lewy sygnał z przodu do wzmacniacza )

- pin 9 prawy przód ( oznaczony jako prawy sygnał z przodu do wzmacniacza )

- pin 8  pociągnąłem masę 

i jeszcze mamy w kostce D pin 16 stały plus nie wykorzystany nie miałem tam pinu na przejściówce muszę dołożyć i sprawdzić bo potrzebuję pin oznaczany w innych radiach jako podświetlenie które potrzebuję podłączyć do pinu 15 w przekazniku multifunkcji do podświetlenia przycisków w kierownicy .

Na wzmacniacz 4 kanałowy podłączam pin 3/9 czyli przód , a na subwoofer pin 5/11 czyli tył ,  mam nadzieję że się sprawdzi moja teoria że gdy bas będzie mi za bardzo buczał wtedy pokrętłem ustawię mniejszy sygnał na tył czyli wzmacniacz subwoofera nie musząc skręcać mocy na wzmacniaczu . Pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś skorzysta .

 

20170730_014556 [40].jpg

20170730_014654 [40].jpg

20170730_014844 [40].jpg

de.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.