Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] AUDI GAMMA CC - co zrobić żeby grało mp3 ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam pytanie odnośnie możliwości podpięcia do tego radia jakiegoś odtwarzacza mp3? nie chciałbym wymieniać na inne gdyż gra super, super połączone jest z głośnikami oraz sobwoferem ori w bagażniku. daje takie odglosy że buda trzęsie! próbowałem z kaseta adapterem ale... taki problem. po włączeniu gra tylko prawa strona głośników nie ma stereo. jak włożyłem kasete drugą stroną to gra z kolei lewa strona tylko. sprawdziłem też funkcje autorevers, przycisnąłem ale nic to nie daje albo strzałka jest do góry to gra prawa strona a jak włoże odwrotnie to strzałka w dół i gra lewa strona. po przyciśnięciu autorevers na dosłownie sekunde wyświetla się strzałka w dół ale zaraz wraca do wyjściowej pozycji czyli strzałka w górę.

da się ten problem jakoś rozwiązać żeby grało we wszystkich głośnikach? może komuś się udało? nadmienie jeszcze że włożyłem tą kasete adapter do wieży z kasetami i grało na oby głośnikach!!!

poza tym z tego co czytałem to do tego radia nie można podłączyć zmieniarki czyli również jakieś interfejsy symulujące zmieniarke nie wchodzą w gre!! jakie są możliwości podłączeni czegoś innego do tego radia żeby słuchać mp3

wszelkie sugestie mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest rozpiska najszerszej kostki do radia GAMMA CC:

C: zmieniacz / wyjścia liniowe

1. DATA

2. CLK

3. ENA

4. -

5. GND

6. sterowanie +12V

7. Line out RF

8. Line out RR

9. Line out LF (nie zawsze)

10. Line out LR (nie zawsze)

nazywa sie "zmieniacz/wyjscie liniowe". ciekawe dlaczego nie mozna zmieniarki podlaczyc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmaros1983 jeżeli chcesz podłaczyć do tego radia MP3, to chyba tylko przez transmiter FM, ale z tego co czytałem na forum, to jakość dźwięku nie będzie za specjalna. Zastanów się nad wymiana na Concert I, tylko uważaj, bo padały w nich procesory.

to jest rozpiska najszerszej kostki do radia GAMMA CC:

C: zmieniacz / wyjścia liniowe

1. DATA

2. CLK

3. ENA

4. -

5. GND

6. sterowanie +12V

7. Line out RF

8. Line out RR

9. Line out LF (nie zawsze)

10. Line out LR (nie zawsze)

nazywa sie "zmieniacz/wyjscie liniowe". ciekawe dlaczego nie mozna zmieniarki podlaczyc :mysli:

Nie wiem skąd masz tą rozpiskę ale to na pewno nie jest od radia Audi Gamma CC które były montowane w A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz tą rozpiskę ale to na pewno nie jest od radia Audi Gamma CC które były montowane w A4.

z www.studio24.prv.pl

i masz racje. pogrzebalem troche i nie jest to wersja z A4 (ma rozmiar standard DIN) :embarrassed:. GAMMA CC z obsluga CD zmieniary montowana byla w "1993-1995 Audi 90 , 1994-1995 Cabriolet, Some late 1991 Audi 100/200 and V8, 1992-1994 Audi 100, S4, V8, 1995 Audi A6".

ciekawe dlaczego w A4 zrezygnowano z obslugi zmieniarki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperałem jeszcze troche w necie i jest schemat jak podłączyć na stałe kabel z minijack ale radia chorus bodajże trzeba wymontować kasete i wlutować się gdzieś... nie jestem obcykany w elektryce także za bardzo nie kumam tego. może ktoś to próbowal zrobić w radiu gamma cc i wie jak dokładnie krok po kroku jak to zrobić i czy to działa. po prostu czy warte to jest zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie zmienilbym na np. DELTE CC lub inne ori radio do ktorego mozna zmieniare podpiac (oczywiscie zalkadajac ze chcesz miec ori radio). Dzwiek napewno nie bedzie sie roznil od Twojej GAMMY (chyba ze na +). Mozna tez kupic jakies nie ori radio z CD/MP3 lub/i portem USB i problem z glowy. takie radia tez zagraja porownywalnie do GAMMY. wiec nie ma co sie pchac w rzezbe radia ktore nie jest zbyt wysokich lotow. Tym bardziej ze nie wiesz jak sie za to zabrac i prawdopodobnie bedziesz musial za to komus zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...