Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hałas przy wysokich temperaturach


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie po nocy po odpaleniu auta jest cisza ale po pracy już nie jak auto stoi w słońcu i na dworze jest ciepło powyżej 20 stopni to pierwsze odpalenie i klima chodzi na dyfer to jest pisk tak gdzieś około minuty może dłużej później cisza jak byłby to pasek lub alternator to myślę że hałasowało by cały czas chyba że się mylę dlatego myślę że to od klimy coś ale co może ktoś tak miał

Pozdro

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam je? Napinacz który sam sie naciąga nie? To niech se piszczy. Kumpel wymienił, kupa forsy, z rok pojeździło i teraz znów to samo :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a pasek od klimy masz osobny czy jeden pasek do wszystkiego.

U mnie jest osobny i również miałem problemy z piszczeniem. Tam nie ma samonapinania tylko jest zwykły napinacz który po napięciu paska musisz dokręcić.

Do tego ja spotkałem się że dostępne były 2 długości paska klinowego i dopiero zastosowanie krótszego wyeliminowało problem i już od 2 lat nie mam problemu z piszczącym paskiem od klimy.

Na dłuższym wyglądało to tak że po napięciu chwile pojeździłem i znowu trzeba było napinać bo popiskiwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jutro za dnia zerknę ile tych pasków jest bo sam nie wiem a te piski mnie do szału doprowadzają przecież to nie polonez żeby pod  robotą wstyd było auto odpalic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...