Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia na dekory


AudiczkaBP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem tutaj nowy, więc na wstępie się przywitam, mam na imię mateusz i jestem od pół roku szcześliwym posiadaczem Audi A4 b6 z silnikiem 1.9 tdi afv 130km z 2003 roku. Czytając i przeglądając forum wpadłem na pomysł niejako z zazdrości jakie super fury macie, że zaczne modzić swoja audi <żartowałem z tą zazdrością> ? do rzeczy:

Chodzi mi o " zregenerowanie " folią moich listw dekoracyjnych we wnętrzu. - wiem było sporo takich tematów ale ja go odgrzewam ponieważ mam już wizje tylko cieżko mi odnaleźć materiały.

Chce okleić swoje dekory folią carbonową i sednem tego postu jest jaką folie proponujecie, porosił bym, jeżeli jest możliwe oczywiście o link do aukcji do kupienia tej foli?

Jak myślicie wystarczy mi 1mb tej foli na dekory i ewentualnie popielniczne i ten plasticzek wokół gałki skrzyni biegów? ?

Myślałem wstępnie o foli Arlon Carbon Monza Gloss, ale nistety nie mogłem znaleźć aukcji, gdzie bym mógł zakupić tą folie. Jakby ktoś miał linka to bardzo byl bym wdzieczny ?

Pozdrawiam 

M.Bp

 

Edytowane przez AudiczkaBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1mb to znaczy metr na ile wg. Ciebie? Zmierz sobie wszystkie, tylko weź pod uwagę, że folia carbon jest zazwyczaj kierunkowa, jak chcesz jak w oryginale, to lewa strona auta jednym kierunku, prawa w drugim, tzn. wzór jest "nachylony" w kierunku tyłu auta. Tak samo ramka biegów, wzór idzie w prawo do góry. Więc musisz lewo-prawo wycinać z arkusza pod kątem 90 stopni od siebie żeby mieć wzór w dobrym kierunku. Lepiej wziąć zapas poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę okleić dekory, lecz szczotkowanym aluminium. Spytam krótko: 3M, Oracal czy jakis no name:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duża różnica w jakości folii 3m i pozostałych. Klejenie, sztywność, łatwość rozciągania, na pewno trwałość też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bruuuum napisał:

Jest duża różnica w jakości folii 3m i pozostałych. Klejenie, sztywność, łatwość rozciągania, na pewno trwałość też.

ale na plus, wzgledem pozostalych, czy minus? bo nie sprecyzowales... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleiłem różnymi foliami ale między 3M a jakimkolwiek "no-name" jest mega ogromna różnica. Ze swojej strony polecam 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...