-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Tak tak, zgadza się już poprawiłem błąd
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
W link4 opcja smartcasco jest dodatkiem do oc i kosztuje około 150-200zl rocznie (jak dobrze pamiętam), więc żaden wydatek jeśli ktoś sobie funduje auto powyżej 20 tyś Nie to żebym ich jakoś specjalnie faworyzowal, ale za to jak sprawnie podeszli do mojej sprawy - polecam każdemu
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Tak pierwsze i pewnie nieostatnie Nic mi o tym nie wiadomo może dlatego, że to była druga umowa tzw. kontynuacja usługi od Link4
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Od zawarcia nowej umowy do dnia kradzieży minął 1 dzień więc nie miało prawa nic spaść. Wyplacili 100% kwoty jaka była na umowie
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Na umowie była kwota wyliczona z bodajże tabelek EUROTAX'u i taką samą kwotę otrzymałem, bez żadnych cięć Szkoda uznana, ze 100%-owym odszkodowaniem
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Dzisiaj dostałem maila z informacją o tym, że moja szkoda została uznana i kasa zostanie wypłacona na konto Uffffff
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Jutro będę dzwonił do linka zobaczymy o co chodzi...
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Nadal brak jakichkolwiek informacji ze strony ubezpieczalni...
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Haha odezwała się ubezpieczalnia, że chcą skan dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu "bo tak" mimo iż w wykazie wymaganych dokumentów tego nie było. Ok wysłałem skany, ale oczywiście "panie ja nic nie dostalam, nic nie doszlo". Wysłałem wieczorem 4 maile z różnych klientów, zobaczymy czy dojdzie Smieszne jest to że zawsze otrzymuje od nich automatycznego maila zwrotnego typu "dziękujemy za kontakt..." Co o tym myślicie
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Wysłałem dokumenty i klucze w zabezpieczonej kopercie kurierem opłaconym przez link. Na razie czekam na decyzję ubezpieczalni (nie długo minie 2 tyg od kiedy mają moja przesyłke) , śledztwo oczywiście umorzone
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Dzisiaj wziąłem zaświadczenie z policji i wyrejestrowalem auto w wydziale komunikacji. Czas na ubezpieczalnie, czy ktoś z was wie, czy ktoś z Link4 przyjdzie do mnie po dokumenty i klucze, czy faktycznie mam je wysłać kurierem?
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Dzieki
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Kopania? tzn. do czego mogą się doczepić?
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
I mówisz, że to przejdzie? Naczytałem się o różnych mechanoskopiach itp. I przyznam szczerze, że lekko się zestresowałem... PS. Prosze o NIE USUWANIE/ZAMYKANIE tematu, chętnie się z wami podzielę dalszymi "przygodami" (oby bylo ich jak najmniej)
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Panowie a jak to się ma z kluczami? Bo ja posiadam 3 klucze scyzoryki, a wszedzie piszą ze orginalnie są 2... Nie rozumiem teraz o co chodzi... Wszystkie 3 dostałem od sprzedającego, oraz wszystkie 3 działały i w ubezpieczalni też mam zgłoszone 3 klucze... Wiecie może gdzie można sprawdzić jakieś informacje nt klucza? Wszystkie 3 wyglądają na oryginalne...