Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ŻARÓWKI OSRAM, BOSCH.


dunmyy676

Rekomendowane odpowiedzi

 Pytanie o żarówki. Ma ktoś z was może w B5 wsadzone Osram Cool Blue Intense Xenon, Xenon Silver BOSCH lub BOSCH GIGALIGHT PLUS ? Czy one faktycznie świecą podobnie jak xenon, i jaki jest ich faktyczny zasięg po zmroku lub też w nocy? Możecie podesłać zdjęcia któryś z tych żarówek jak świecą u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co wymieniłeś to ładnie wyglądaja w reflektorze ale nie jeżeli chodzi o oświetlanie drogi

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie które ładnie będą się zgrywać z ori xenonem i dobrze świecić na długich. 

Edytowane przez dunmyy676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez Ciebie żarówki, zarówno Osram Cool Blue Intense Xenon  jak i BOSCH GIGALIGHT PLUS  bardzo fajnie prezentują się w reflektorze, więc jeśli zależy Ci na efekcie wizualnym to ten masz zapewniony. Co do oświetlenia to także zdają egzamin i widoczność jest zdecydowanie lepsza. Na duży minus ich żywotność, u mnie Osram wytrzymały niespełna pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem akurat ten model Osram Cool Blue Intense Xenon nie posiada chyba homologacji? Zastanawia mnie jak one faktycznie świecą po zmroku, zarówno Osram jak i Bosch. Ktoś może się podzielić jakimiś zdjęciami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Tungsram H7 Sportlight Bluish i jestem zadowolony,  a na długich posiadam TUNGSRAM H7 55W Megalight Ultra  120%, mam je od ponad pół roku jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzaj Tungsram, albo Osram Nightbreaker. Widać różnice w świeceniu, może efektu xenonu nie będzie, ale w deszcz i po zmroku nie jedziesz po omacku. No i żywotność jakby porównać do zwykłych jest mniejsza, a cena dużo wyższa. Ale moim zdaniem warto. Na YT są filmiki jak to świeci.

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie zamiast tego: http://autogp.pl/zarowka-maxgear-ksenonowa-d2s-35w-p-589.html ?? Obydwie przestały świecić, jedna jeszcze na czerwono czasem mrugnie, fajnie jakby cos tanszego bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...