Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki grill ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z innych tematów wynika że wszystko bedzie pasować

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Daj znać jak jest z jakoscią tego grylla ;)

Wrzuć fotkę z efektem końcowym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem czarny mat od tego sprzedawcy, jakość ok, zdj na aucie jeszcze nie mam bo auto stoi u lakiernika ale za tydzień podesle [emoji5] jak kupisz to napisz e-mail zeby wysłał bo ja 2 tyg czekałem i dopiero jak napisałem to się ogarnął, po komentarzach widać że często tak ma...

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info? jak już ogarniesz wszystko to wrzuć zdjęcia ? ja dopiero zacznę działać pod koniec sierpnia ? 

Opublikowano

Czekam za foto ?

Opublikowano

Czujniki parkowania trochę swiruja ale jeszcze nie wiem co z tym zrobić c47d5f5319d2cb475a1088b1814dcab5.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No pogratulować kozacko to wyszło ??

Opublikowano
  • Autor

No pogratulować kozacko to wyszło ??a montowales to sam czy w jakimś warsztacie?

Opublikowano

Sam, nie ma z tym problemu, jest opis na forum jak to zrobić bez demontażu zderzaka [emoji6]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 7.08.2017 o 09:55, GBodzio napisał:

Sam, nie ma z tym problemu, jest opis na forum jak to zrobić bez demontażu zderzaka emoji6.png

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
 

bez ściągania zderzaka? :> u mnie mechanik ściągał bo mówił ze innej opcji nie ma żeby to załozyć:P 

Opublikowano

Za coś kasę musi wziąć [emoji6]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, GBodzio napisał:

Za coś kasę musi wziąć emoji6.png

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
 

Hej,napisz Grzesiek jak jest z jakością kratek halogenów do tego zderzaka czy pasują w zaczepy i trzyma się to w miarę, bo mam założone zwykle z obwódką chromową z allegro to z wyglądu są ok ale ledwo się trzymają w zaczepach ? :kwasny:

Opublikowano

Ja mam oryginalne kratki tylko tak je przerobiłem i na allegro ich nie kupisz więc nie wiem jak z jakością zamienników [emoji6]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 minut temu, GBodzio napisał:

Ja mam oryginalne kratki tylko tak je przerobiłem i na allegro ich nie kupisz więc nie wiem jak z jakością zamienników emoji6.png

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
 

bo myślałem że masz te z tej aukcji   http://allegro.pl/kratki-atrapa-w-zderzak-jak-rs4-do-audi-a4-b8-08-i6869955404.html

Opublikowano

To są do zwykłego zderzaka a ja mam S4, S-Line [emoji6]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, marda16 napisał:

Te powinny pasować pisałem do gościa i sprawdził mi po nr VIN i stwierdził że pasują 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się tak teraz wygląda :D wymiana grilla i atrap w zderzaku :D

20170905_165111.jpg

20170907_180907.jpg

20170907_180921.jpg

20170905_165056.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 27.09.2017 o 19:46, krzysiek4312 napisał:

Udało się tak teraz wygląda :D wymiana grilla i atrap w zderzaku :D

I jak kupowałeś u tego sprzedawcy co podsyłałeś link? Wszystko było w porządku? Jak z jakością wykonania i spasowania tego grilla?

Opublikowano
  • Autor

Nie wysłałem mu nic zamówiłem i to wszystko jakoś grila jest dobra montowali mi to w warsztacie za to 200zl mowili ze troche zabawy przy tym było Ale się udało i bardzo dobrze to wyszło także polecam ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.