Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem ze stacyjką


sebo77

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z stacyjka po odpaleniu nie cofa sie musze ja cofnac ręcznie bo nie działaja światła wycieraczki i duchawa czy musze wymieniac cała stacyjke czy tylko kostke i czy to skoplikowane.

wątek w niewłaściwym dziale - przneisiono [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona kostka stacyjki, wymiana nie jest skomplikowana, ale trzeba demontować kierownicę.

W Twoim roczniku montowano dwa rodzaje, upewnij się, który posiadasz przed zamówieniem.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_problemy_z_instacja_elektryczna_nie_dzialajacy_rozrusznik-t32110.0.html;msg380533#msg380533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę, że chyba jest do wymiana kostka.

______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc potrzebuje porady na temat stacyjki po zapaleniu nie odbija musze reka cofac kluczyk czy musze wymieniac cala stacyjke czy wystarczy wymienic kostke prosze o porade.dzieki

tylko kostka do wymiany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka do wymiany, lepiej kupić droższą kostkę najlepiej ASO, wiem sam przerabiałem. Te za 30zł potrafią się rozpaść w ręku. Uważaj na rodzaj kostki bo chyba gdzieś kolo 1996 była zmiana końcówki. Tak jak pisali koledzy wyżej będzie konieczne zdjęcie kiery. [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:52_________________________________________________Ze sprawdzeniem mam dwa sposoby, rozebrać kiere i iść kupić na wzór, albo VIN w rękę i do ASO. Tam dadzą Ci odpowiednia. Koszt kostki w ASO 103PLN. Zamienniki od 30 do 60PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za pomoc wszystkiego dobrego[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 11:08_________________________________________________niewiem czy sie tego podejme trochr mam pietra no i tam cały czas mowa o immo a mi chodzi tylko o tą kostke troche to skoplikowane no ale moze sprubuje zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...