Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem ze stacyjką

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu mam problem z stacyjka po odpaleniu nie cofa sie musze ja cofnac ręcznie bo nie działaja światła wycieraczki i duchawa czy musze wymieniac cała stacyjke czy tylko kostke i czy to skoplikowane.

wątek w niewłaściwym dziale - przneisiono [Musashi]

Opublikowano

Tylko kostke.

Opublikowano

kostka stacyjki do wymiany :kwasny: nie kupuj tanie podróby :good:

Opublikowano

Uszkodzona kostka stacyjki, wymiana nie jest skomplikowana, ale trzeba demontować kierownicę.

W Twoim roczniku montowano dwa rodzaje, upewnij się, który posiadasz przed zamówieniem.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_problemy_z_instacja_elektryczna_nie_dzialajacy_rozrusznik-t32110.0.html;msg380533#msg380533

Opublikowano
  • Autor

Czesc potrzebuje porady na temat stacyjki po zapaleniu nie odbija musze reka cofac kluczyk czy musze wymieniac cala stacyjke czy wystarczy wymienic kostke prosze o porade.dzieki

Opublikowano

Witam

Myślę, że chyba jest do wymiana kostka.

______________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

Czesc potrzebuje porady na temat stacyjki po zapaleniu nie odbija musze reka cofac kluczyk czy musze wymieniac cala stacyjke czy wystarczy wymienic kostke prosze o porade.dzieki

tylko kostka do wymiany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pomoc i dobre rady jak mam sptawdzic jaka kostka domnie pasuje bo specnaz powiedziałze sa dwa rodzaje,jeszcze raz dzieki a pomoc

Opublikowano

Kostka do wymiany, lepiej kupić droższą kostkę najlepiej ASO, wiem sam przerabiałem. Te za 30zł potrafią się rozpaść w ręku. Uważaj na rodzaj kostki bo chyba gdzieś kolo 1996 była zmiana końcówki. Tak jak pisali koledzy wyżej będzie konieczne zdjęcie kiery. [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:52_________________________________________________Ze sprawdzeniem mam dwa sposoby, rozebrać kiere i iść kupić na wzór, albo VIN w rękę i do ASO. Tam dadzą Ci odpowiednia. Koszt kostki w ASO 103PLN. Zamienniki od 30 do 60PLN

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze jedno ptanie moze ktos mam schemat jak dobrac sie do stacyjki jestem nowicjuszem i niechcem narobic balaganu moze ktos mnie pokieruje krok po kroku pozdrawiam dzieki za pomoc

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego za pomoc wszystkiego dobrego[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 11:08_________________________________________________niewiem czy sie tego podejme trochr mam pietra no i tam cały czas mowa o immo a mi chodzi tylko o tą kostke troche to skoplikowane no ale moze sprubuje zobacze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.