Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prędkość na autostradzie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Mam pytanko wie ktoś jaka jest bezpieczna prędkość dla tego silnika ? Trasa około 200km, spora część przez autostradę, nie chce pałować jakoś specjalnie silnika, a więc czy wie ktoś jaka prędkość jest dla niego zdrowa ? :) Dokładne dane pod profilem :)

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano

Ja nie wiem skad Wy bierzecie takie mysli:grin:???

Bezpiecznie jest tyle ile masz w ograniczeniu a mysle ze jak czasem poniesie Cie i bujniesz sie  do 160km/h  nic zlego sie nie stanie:decayed:

 

 

Opublikowano

Ja 800 km jechałem autostradą non stop 140-150 i nic się nie działo.

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, wesz82 napisał:

Ja nie wiem skad Wy bierzecie takie mysli:grin:???

Bezpiecznie jest tyle ile masz w ograniczeniu a mysle ze jak czasem poniesie Cie i bujniesz sie  do 160km/h  nic zlego sie nie stanie:decayed:

 

 

Tylko np. bujać się jakimś VW 1.0 140km/h to go zajedziesz :P

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, k232 napisał:

Ja 800 km jechałem autostradą non stop 140-150 i nic się nie działo.

Oleju Ci nie ubyło ? :) A wiesz jak Ci wtedy spalanie wyszło ?

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano
49 minut temu, A4CCH napisał:

Tylko np. bujać się jakimś VW 1.0 140km/h to go zajedziesz :P

Ja napisalem dla Twojego silnika nie dla innego...

Poza tym kiedys mielismy ibi 1,2 12v ten samochod nie mial lekko bo ciagle pedal byl w podlodze.

100tys zrobilismy na gazie i samochod grama  oleju nie zjadal.

 

Opublikowano
59 minut temu, A4CCH napisał:

Oleju Ci nie ubyło ? :) A wiesz jak Ci wtedy spalanie wyszło ?

Ogólnie coś tam dolewam oleju ale akurat po tej trasie nic nie dolałem.

Na 49 litrach gazu robię jakieś 520 km a przy tej prędkości zrobiłem 440.

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chodziło mi o nawiązanie do tych myśli :) Nie chce jakoś pałować fury, wole szanować to co mam stąd te pytania :P

A to spalanie jakoś mocno nie podskoczyło... Czyli te przepisowe 140km/h mogę być raczej spokojny :P

Opublikowano

140 w naszych 1.8 to jest dokładnie 4 tysiące obrotów, jak ja dalej jeżdżę to tak do 150 max i jest dobrze. :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Narazie najszybciej jechałem 180km/h , ale dosyć mocno obciążonym, mimo to jechało się dobrze, więc myślę, 140km/h można śmiało lecieć, o ile wszystkie płyny w normie. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ja we wtorek wracałem z nad morza cały czas prędkość 160 na autostradzie i nic się nie działo.

Jedynie co to 100 km przed domem zaczął mi czujnik temp. świrować i wskazówka od temp. na zegarze pokazywała 75 stopni ale dojechałem :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spalanie duże a silnik jak zdrowy daje rade do 200 km/h

Opublikowano

300 kilometrów non stop 200 i hamulec bo z kumplem się goniłem i auta na drodze spalanie około 13.2 i audi dała radę bez problemów i ubytku oleju

Opublikowano

Mi tylko olej brało jak gaz był ustawiony na ubogo, teraz jest ustawiony dobrze i nie bierze ani kropli a wracałem z wakacji 800 km non stop 160km/h. :D

Opublikowano
  • Autor

Szacun, radio chyba głośno było co ? :)

Opublikowano
8 minut temu, A4CCH napisał:

Szacun, radio chyba głośno było co ? :)

Dlaczego? W moim przypadku auto bardziej słychać przy 120 niż przy 160 :)

Opublikowano
  • Autor

Mi się wydaje głośno, no ale rzadko tyle jeżdżę, nie mam porównania, zazwyczaj właśnie do tych 120 czasem jak trzeba depnąć to te 160-180 więcej nie cisnę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.