Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana Pompy Wody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

mam problem z wyciekiem płynu chłodniczego a mianowicie mam uszkodzony jakiś kruciec którego samego nie można wymienić  tylko z pompa wody wraz z jakaś obudowa termostatu i jaka czujka CZARNA MAGIA. Chodzi o to ze początkowo mial być uszkodzony sam kruciec który idzie gdzieś do bloka silnika. Przyszła cześć teraz zabiera się mechanik za wymianę i mówi ze nie można tego wymienić bo podał numer części i myślał ze to całe przyjdzie a to jest 1 z3 niby. Okazuje się ze jakaś rurka plastikowa się wygiela i uszczelka nie trzyma płynu. I teraz niby żeby to wymienić to 1200 zł oryginał. Pompa wody z jaka właśnie obudowa termostatu z czujka. Sroki ze tak ogólnikowo ale LAJIK jestem ; pytajcie to będę odpisywał. 

Czy to jest możliwe ??? czy ktoś miał coś podobnego? 

Dzieki wielkie. 

Opublikowano

O cieknących pompach wody na forum już było i faktycznie była potrzebna wymiana całej pompy.

Opublikowano

Kup pomę Hepu lepsza niż oryginał kosztuje ok 200zł

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.07.2017 o 12:22, Gibons napisał:

Kup pomę Hepu lepsza niż oryginał kosztuje ok 200zł

Siema trochę mnie nie było ale wracam do tematu: 

niby potrzebna jest pompa wody z termostatem i czujnikiem gdzie w serwisie powiedzieli mi 800zl. Ale po ostatniej wizycie u mechanika która z reszta opisałem na wstępie nic mi nie ubyło ani centymetr tego płynu. Zaczęło się od zasranego krućca ze powyginany i dlatego ubywa. Powiem wam tak ze po tej wizycie ciśnienie jest po rozgrzaniu silnika i tak naprawdę na moje jest okay ale  moje pytanie czy faktycznie zostawić to póki co czy faktycznie zrobić bo już sam nie wiem. Czeka mnie wyjazd 1000 km i się trochę obawiam czy coś się czasem nie stanie czy jakaś uszczelka pod głowica albo przegrzanie tylko ze robiłem od tego czasu trasy po 200 km i było wszystko okay na moje. Dajcie znać bo 800zl + robocizna to trochę dużo ale jak mus to mus. 

Dzieki za odpowiedz. 

Opublikowano

Auto za 40k i 1200zł to problem? Proponuję zakup A3 99'

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.08.2017 o 20:23, moodway napisał:

Auto za 40k i 1200zł to problem? Proponuję zakup A3 99'

Nie problem ale wiesz jak to jest z kasą - 

Temat zamykam - pompa wody była do wymiany przejechała już tyle że wystarczy. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.