Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Sterowanie elektryczne szyb i lusterke padło od mrozu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moja furka postala sobie dwa dni na mrozie, dzis wsiadam zauwazylem ze nie dziala sterowanie szyb ani lusterek, podpowie ktos gdzie jest bezpiecznik ? i czy ewentualnie ktos sie spotkal z takim przypadkiem ?

Lewa strona nie swieci nawet po prawej jest podswietlenie klawisza opuszczania szyby ale nie dziala. Nie dziala tez ustawianie lusterek :/

Jak jade swieci mi sie w lewych drzwiach dioda sygnalizujaca zamkniecie samochodu ...

Przerabial ktos temat ? Bedzie drogo czy tanio ? :)

ech .. pierwsze koszty ..

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________AKTUALIZACJA

Rano wsiadlem - dziala :)

Zauzwazylem ze czasem jak nie zamkne dwa razy drzwi to nie gasnie lampka w srodku, czyli cos sie sypie jakie polaczenie...

Opublikowano

sprawdz zlacze elektryczne drzwi z karoseria ktore znajduje sie na slupku pod oslona gumowa,czesto pojawia sie tam wilgoc i styki moga byc nie za ciekawe :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no i znowu przestalo dzialac ...

nie dziala lusterko i szyby wszystkie, po stronie kierowcy dziala tylko lampla czerwona w drzwiach reszta kaplica ...

od czego zaczac ? i jak zdejmuje sie tą gume ? macie jakies obrazki ?

dzieki za pomoc ... :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podpinam się do pomysłu sprawdzenia złącza w drzwiach bo jak mi zawalili robotę w ASO to też mi wszystko padło (lusterka, szyby) a okazało się że styki były zaśniedziałe niestety nie pomogę ci z tą gumą bo byłem na poprawce w ASO to sam tego nie robiłem

Opublikowano

kurde a u mnie jeszcze ciekawiej.

Nie działa mi lewa szyba kierowcy, działa całe sterowanie 3 pozostałych szyb, działają lampki w drzwiach a nie działa tylko ta szyba.

Może jakiś konektorek spadł w tych drzwiach czy co?

Vag nic nie pokazuje, zero błędów.

Co to może być??!!

Opublikowano

kurde a u mnie jeszcze ciekawiej.

Nie działa mi lewa szyba kierowcy, działa całe sterowanie 3 pozostałych szyb, działają lampki w drzwiach a nie działa tylko ta szyba.

Może jakiś konektorek spadł w tych drzwiach czy co?

Vag nic nie pokazuje, zero błędów.

Co to może być??!!

Proponuje sciagnac tapicerke i sprawdzic mechanizm podnoszenia szyby a w szczegolnosci linke i silniczek.
Opublikowano

mechanizm podnoszenia szyby a w szczegolnosci linke i silniczek.

ale tak nagle by przestał działać??

wszystko chodziło idealnie, żadnych hałasów nic.

Opublikowano

Od czegos trzeba zaczac,jak to sprawdzisz bedziesz o krok dalej. :cool1:

Opublikowano

możecie wrzucić numer OEM silniczka do szyb (drzwi kierowcy) bo z tego co widziałem na allegro do każdych drzwi jest inny.

  • 3 lata później...
Opublikowano

U mnie przycisk wystarczylo popsikac i usterka z glowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.