Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] UWAGA NA GROZNEGO WIRUSA W SIECI!!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.

nie wiem czy jest to jakiś łancuszek czy prawda ale lepiej zachować ostrozność

taka informacje dostałem na firmową skrzynke @

jesli temat zbędny i tylko moze zasmiecać forum prośba o usuniecie

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 08:57_________________________________________________jest to cały @ który otrzymałem na skrzynke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz macie skale ZŁA :evil2: jaką robia łańcuszki. tekst byl popularny przed olimpiada w lipcu. do dzisiaj krąży i syfi World Wide Web :disgust:. radze usuwac wszystkie lancuszki nawet jesli mielibyscie implodowac zaraz po niewyslaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najczęściej ludność wysyła jawnie całą swoją skrzynkę kontaktową a później jest zdziwienie że tona spamu przychodzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...