Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Anglik na Polskiej wsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Niedawno dołączyłem do forum, ale nie miałem okazji pokazać swojego autka.

Auto zakupione w UK ale obecnie jestem w PL.

1800 km trasy bez najmniejszego zająknięcia :kox:

Rocznik 2013 w wersji Technik 177km obecnie mam najechane 223tyś i nie mam z autem najmniejsztych problemów:hi:

Auto jest po leasingowe, właścicielem była firma w UK, a w związku z tym autko było co 6 miesięcy w serwisie AUDI :kox:

Niedawno wymieniałem rozrząd i serwis, olej filtry i sprawdzany był ogólny stan auta. Bez żadnych zastrzeżeń.

Mam nadzieje, na kolejne bezawaryjne kilometry :banan:

 

DSCN2504.JPGDSCN2517.JPGDSCN2502.JPGDSCN2512.JPGDSCN2519.JPGDSCN2511.JPG

Opublikowano
  • Autor


Wyposażenie:
-ABS
-Bluetooth
-Centralny zamek
-Czujnik deszczu
-Czujnik zmierzchu
-Elektryczne szyby
-Elektryczne lusterka boczne
-Immobilizer
-Isofix
-Klimatyzacja automatyczna 
-Komputer pokładowy
-Kontrola trakcji
-Podgrzewane fotele
-Przednie i boczne poduszki powietrzne 
-System nawigacji 3G+ z dyskiem 60GB
-Światła przeciwmgielne 
-Światła do jazdy dziennej 
-Tempomat
-ESP
-Wielofunkcyjna kierownica
-Bluetooth
-Lusterko wsteczne sferyczne

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Obecnie jedną żarówka do DRL padła [emoji58]
Zamówiony nowy komplet Led w drodze.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś się orientuje czy w polificie żarówki rejestracji były montowane Led?


Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Były, razem z xenonem.

Opublikowano
  • Autor

Xenonu brak, led jest;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ledy do jazdy dziennej dotarły i zamontowane ;-)7ca2fe4e717f985a3b4da1c84bcd0f42.jpgab8c95072bcb9c93c4f2210c2a64ea39.jpg

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Teraz czas na zmianę żarówek cofania na Led. Ktoś podpowie jak zdjąć ten plastik w bezpieczny sposób?
15df9021d2101a97effc14e7e5fb3079.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Musisz wyjąć całą lampę, plastik zejdzie razem z nią, Lampa trzyma się na jednej śrubie.

Edytowane przez Tomek_091019

Opublikowano
  • Autor

Dzięki a ta śruba rozumiem w bagażniku tam gdzie wzmacniacz do audio. A z prawej strony? Tam gdzie półka z siatka?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Tak, dokładnie. Czegoś takiego szukaj. Znaczy ta jest z avanta, w sedanie jest chyba trochę krótsza.

$_58.jpg

Opublikowano
  • Autor

Super dzięki. Pytanie czy czegoś konkretnego będę potrzebował żeby ją odkręcić/wyciągnąć czy normalnie dłonią da się wyjąć?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

U mnie była dość mocno dokręcona, ale wystarczy przełożyć śrubokręt w te dziury na górze i poluzować, później już ręcznie odkręcisz.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo za podpowiedzi oczywiście po wyjęciu lampy uświadomiłem sobie ze tam tej żarówki nie ma :D
Koniec końców żarówki wymienione ;-)
Bez błędów spalonej żarówki ;)3722105e4bb1c70c9b2eb6c8e654d3d8.jpg49f06fd05a3ff8bfaefd467223db82b9.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Były w lampach w klapie? Sory, skupiłem się bardziej na części "jak zdjąć ten plastik", nie załapałem że to przecież nie lampy ledowe :facepalm: 

Żarówki kupiłeś na allegro? Też ostatnio wymieniałem, ale wywalają czasem błąd.

Opublikowano
  • Autor

Hehe do Ciebie pretensji nie mam, sam powinienem się lepiej przyjrzeć ;-)
Żarówki brałem z Chin. Póki co błędów nie ma

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.