Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik sprzegla,a jego brak


bodzenty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z czujnikiem sprzegla a raczej jego brak tam gdzie powinen byc jest puste miejsce skrzynia jes po przekladce z multi na manual tempomatu nie mam problem jest taki ze auto strasznie powoli  z chodzi z obrotow podczas zmiany biegow podnosi je nawet wyzej czy jest mozliwisc dokladki wtyczki brak tego czujnika lub cos vagiem podzialac zeby auto zachowywalo sie normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Na tym forum tutorial jak to zamontować . Ja to zrobiłem bo nie działał mi tempomat ale po podlaczeniu czujnika itak nie dziala tempomat. Wusisz się spiąć do komputera z tego czujnika

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis schemat lub cos podobnego jak to zrobic jak podpiac ten czujnik do czego sie wpiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2015 o 08:13, matich napisał:

Koledzy a jak wygląda podłączenie czujnika sprzęgła dla A4 B6 1.8t, chodzi mi o pin w ecu

znalazłem chodzi o pin 39 w ecu, czujnik mostkujemy z pinem 3 z kostki czujnika hamulca >> kabel brązowo czarny

To znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki tez to widzialem ,szukam jeszcze wtyczki jakies do czujnika sprzegla I bede probowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po montazu czujnika musze gdzies go aktywowac w vagu ,gdzie,jak moge sprawdzi w vagu czujnik sprzegla jest aktywny czy dziala I czy jest sprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również mam skrzynia biegów po swapie i nie mam czujnika sprzęgła przez co podczas zmiany biegów obroty idą w górę. Co mam zrobić, proszę krok po kroku mi wytłumaczyć. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 17:27, Jackblackxxx napisał:

Witam również mam skrzynia biegów po swapie i nie mam czujnika sprzęgła przez co podczas zmiany biegów obroty idą w górę. Co mam zrobić, proszę krok po kroku mi wytłumaczyć. Pozdrawiam 

Witam kolego czy udało ci się rozwiązać problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...