Treść opublikowana przez piwoszek28
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
Czy ktoś rozwiązał zagadkę ?
-
Niskie ciśnienie paliwa CR w A4 B8 2.0TDI
Znasz kolego przyczynę ?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Witam. Też miałem problemy z błędami w vagu i sprężynka na zegarach , niby kodowania zakończone powodzeniem ale nie zapisywały się . Winny był zbyt stary interfejs. Vag 14.4 nie dał rady . Po zakupie 23. 2 z aliex.... Kodowania za pierwszym razem udane i tempomat działa .
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Chciałbym zakupić adaptery do soczewek z B8. Jaka cena przy kilku kompletach ?
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
To mi chyba zostało tylko ale coś ktoś pisał zdje opuszczać do spawania ? trzeba
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Podgrzewam temat. Płukanie ustaje gdy jest chłodniej ale gdy są upały to puka jak cholera . Ktoś coś naprawił w tym czasie i jest ok ?
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
Czy to normalne że po wyjęciu tego bezpiecznik 31 auto nie ma mocy ?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Ja kupilem dobre niby oryginal za 200 zl /szt ale made in china jak sie pozniej okazało
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Tez tak mialem po wymianie na " nowe" ...
-
jak zmienić wskazania spalania z km/l na l/100km ?
Juz pamiętam. zmieniasz kraj z japonia na inne kraje swiata . to nie jest jezyk komunikatów tylko kraj w jakim zegary maja dzialac
-
jak zmienić wskazania spalania z km/l na l/100km ?
Tylko kodowanie w vagu pomoze . Juz nie pamietam jaki kod ale kodowanie robisz w zegarach
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
W sumie wymienie ta kostkę bo to kasa nie duża. mam nadzieję że pomoże
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
Czasami to mam wszystkie jakie tylko mogą być. światła się kładą i już nie wstają. silnik słabnie. abs poduszki itp. jak poruszam kluczykiem to wszystko wraca do normy. Jeśli nie kostka to co to może być?
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
?
-
Kostka stacyjki, czy raczej coś innego??
Czy ta kostka może być przyczyną pojawiania się wszelakich błędów jakie tylko mogą być w aucie ? Dodam ze auto odpala i jedzie ale czasem zapalają się wszystkie błędy i tryb awaryjny , czasem tak mam ppodczas gaszenia auta jak przekrece kluczyk minimalnie do tylu silnik pracuje A na zegarach takie głupoty się pojawiają
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
Czy ta kostka może być przyczyną pojawiania się wszelakich błędów jakie tylko mogą być w aucie ? Dodam ze auto odpala i jedzie ale czasem zapalają się wszystkie błędy i tryb awaryjny , czasem tak mam ppodczas gaszenia auta jak przekrece kluczyk minimalnie do tylu silnik pracuje A na zegarach takie głupoty się pojawiają
-
stuki w zawieszeniu-brak luzów
U mnie stuka podczas skrętu, podczas ruszania i gdy jadąc tak z 60 km/H nagle spuszcze z obrotów. ciągle jest taki mocny stuk z prawej strony. Coraz częściej to słychać. dla ciekawostki dodam że tak jest w cieplejsze dni. Zima raczej tego nie było. zmieniłem amor na inny dalej to samo. Zmienione przeguby wewnętrzne dalej to samo. może to przegub zewnętrzny?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Ja też wymieniłem przeguby wewnętrzne na nowe skf. Drgania są takie same jak były A luzy w nowych są większe jak w starych . Podczas wymiany zauważyłem że ta flansza jak to mówią do której przykreca się przegub wewnętrzny ma luz z 10 mm z obu stron i słychać taki stuk. Podczas przyspieszania lub gwałtownego puszczenie gazu A nawet przy skręcie niekiedy słyszę właśnie taki metaliczny stuk . Czy ktoś to naprawial lub wie jak ?
-
Wymiana osłony przegubu wewnętrznego
Odejdzie latwo Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa prędkościomierz
Czujnik abs bo prędkość bierze z absu Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
wentylator klimatyzacji
Raczej cały czas Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
klimatyzacja działa kilka sekund.
W sprężarce tak . Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
klimatyzacja działa kilka sekund.
Może zawór? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z klimą opis problemu pomocy
Te przewody ciężko jest wykręcić bez uszkodzeń jeśli od nowości nke były ruszane. Po rozszczelnieniu układu na więcej jak 48 godzin trzeba wymienić osuszacz na nowy Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka