-
Brak podswietlenia wskazówki wskaźnika paliwa
Witam sprawdziłem piny i wyglądają na oki
-
Brak podswietlenia wskazówki wskaźnika paliwa
Witam padł mi wskaznik paliwa źle wskazywał, postanowiłem go wymienić na inny. Po wymianie podswietlenie tarczy działa natomiast podswietlenie wskazówki nie. Zamówiłem drugi zegar i dalej to samo. Macie może jakieś pomysły dlaczego tak jest. Na tym oryginalnym starym wskaźniku Podswietlenie działa a ja tych dwoch nie.
-
Test w VCDS pompki spryskiwaczy
Czyli gdzie mozna cos wiecej napisac tez potrzebuje sprawdzic bo przestala dzialac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Niby zacisk dwutloczkowy .czyli niewarte zachodu taki mod
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Warto sie pchac w taki zestaw duza bedzie porawa teraz mam 312 zalozone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam pytanie czy zestaw zaciski tarcze jazma od a6c5 2,7 biturbo z roku 2000 podejdzie do mojej a4b6 1,8t avj rok 2001
-
Orginalny sterownik ecu silnika
Witam jest taka mozliwosc zeby sprawdzic numery sterownika silnika jaki wyszedl orginalniie z fabryki z autem wydaje.mi sie ze umnie jest podmieniony na inny, auto mialo byc po chipie jak go kupilem a okazuje sie ze seria ,czy jest jakis sposob zeby sprawdzic te numery
-
prosze o analize logow avj 1,8 t
Czyli przeplywka pokazuje dobrze musze szukac rozwiazania gdzies z tym zaplonem
-
prosze o analize logow avj 1,8 t
Przeplywka nie za malo pokazuje niby auto po programie
-
prosze o analize logow avj 1,8 t
Bledy byly kasowane kompresje sprawdze
-
prosze o analize logow avj 1,8 t
Katalizator oki ostanio byl wyciagany do przymiarki downpipie a swiece wymienione rok temu 10tys na ngk zaraz po kupnie ,co pasuje sprawdzic ...
-
prosze o analize logow avj 1,8 t
http://vaglog.pl/log-115_118_Ph5Hw9.html http://vaglog.pl/log-115_020_7jb0YWB.html http://vaglog.pl/log-002_033_seNI8
-
Czujnik sprzegla,a jego brak
Czy po montazu czujnika musze gdzies go aktywowac w vagu ,gdzie,jak moge sprawdzi w vagu czujnik sprzegla jest aktywny czy dziala I czy jest sprawny
-
Czujnik sprzegla,a jego brak
Oki tez to widzialem ,szukam jeszcze wtyczki jakies do czujnika sprzegla I bede probowal
-
Slabe cisnienie paliwa
Wlasnie auto juz jez po chipe w niemczech ma. 190km przez abt przynajmniej tak pisE w papierach jakie dostalem z autem I jest zmiana w dowodzie rejestracyjnym niemieckim na 143kw
bodzenty
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta