Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Od około 3 lat jestem posiadaczem A4, ale dopiero gdzieś od roku wziąłem się za modzenie, więc wcześniej nie było za bardzo o czym pisać. Seryjnie myślę, że autko było średnio wyposażone.

Silnik 2.0 TDI 143KM

Lakier czarny LY9B

Podgrzewane, pól-sportowe (albo jak je tam nazwać) przednie fotele

Navi MMI 2G high

Czujnik deszczu i zmierzchu

Kolorowy FIS

Tempomat

Boczne siatki w tylnych drzwiach

Multifunkcyjna kierownica

Składany hak

Jednostrefowa klimatyzacja

Reszta to raczej standard.

 

Wykonane modyfikacje:

·       Zakup felg 17’ + opony continental (po zakupie auto stało na 16’ stalowych zimówkach)

·       Montaż PDC tył + przód + wizualizacja na ekranie

·       Wymiana zderzaków tył+przód pod PDC

·       Wymiana wewnętrznego lusterka na fotochrom czarne s-line

·       Wymiana bocznych lusterek – planowane były składane, ale że kupiłem praktycznie za darmo to są dodatkowo z funkcją fotochrom :D

·       Montaż dodatkowych głośników wysokotonowych B&O (musze jeszcze dorwać ori blendy, bo na razie na szybko powierciłem dziurki ale nie wygląda to dobrze)

·       Wymiana obudowy licznika na tą z A5 +  czarne ramki (nie piano)

·       Wymiana wydechu na podwójny z 3.0 + końcówki Buzzer

·       Wymiana zderzaków (drugi raz :decayed:):

o  tył  poliftowy s-line z nieoryginalną dokładką (chciałem coś innego niż „zwykły s-line” i osobiście efekt mi się podoba :))

o  przód – miała być dokładka do zwykłego zderzaka, ale był mały problem z dopasowaniem więc została odesłana. Zamiast tego wpadł „tylko” przedliftowy s-line :P

·       Wymiana tylnych lamp na poliftowe led neon

·       Wymiana większości żarówek na LEDy (oświetlenie wnętrza, bagażnika, rejestracji, światła dzienne, światło wsteczne)

Dodatkowo odblokowane chyba wszystko co się da w komputerze (test zegarów, lap timer, doświetlanie zakrętów, itp.)

 

Planowane modyfikacje:

·       Wymiana gałki biegów na jakąś fajniejszą

·       Nakładki pedałów na metalowe z RS4

·       Wymiana kierownicy na ściętą

·       Montaż elektrycznej klapy bagażnika

·       Wymiana żarówek w halogenach żeby nie świeciły na żółto (kupiłem już jakieś ledy za grosze, ale jednak wyleciały… świeciły na niebiesko, a nie biało i waliły błędem…)

Pewnie coś jeszcze się znajdzie do zrobienia.

 

Planuję jeszcze wrzucić jakieś większe koła, 18' albo 19', ale to dopiero przy zmianie opon, może w przyszłym roku. O obniżaniu nie mam co myśleć, ...ujowy podjazd. Chociaż jak dla mnie auto seryjnie jest wystarczająco nisko.

 

Parę fotek po zakupie

WP_000300.jpg

WP_000301_2.jpg

WP_000303_2.jpg

 

Wymiana tyłu

20170324_202448.jpg

20170330_163605.jpg

 

Aktualne

20170811_200754.jpg

20170603_120343.jpg

20170410_190237.jpg

20170621_202110.jpg

20170621_202105.jpg

20170623_142904.jpg

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

wowwww... szanuje ale jednak pojechałeś z tyłem . lekko matrixem wieje! :kox:

Opublikowano

Wydawało się , że będzie fajnie. Do momentu aż zobaczyłem tył auta :grin:

Opublikowano
Dnia 17.08.2017 o 17:08, TOM3K napisał:

Wydawało się , że będzie fajnie. Do momentu aż zobaczyłem tył auta :grin:

było ok bez zderzaka z dyfuzorem :/ tak to do momentu neonów było fajnie :)

Opublikowano

Nie lepiej by pasowal tyl od S4 ? Ten co zamontowales jakos tak nie bardzo wyglada, zwlaszcza w tym modelu .....  oczywiscie, to tylko moje prywatne zdanie, ma sie Tobie podobac ;)

 

asasassasass.JPG

 

Opublikowano

Ten zderzak z tyłu i wydechy ... pojechałeś :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.