Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Parametry w blokach zdj. prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy i chciałbym się poradzić odnośnie mojego auta mianowicie lekko drga na biegu jałowym

zacząłem czytać o vcds-ie i widze że wszyscy robią "jakieś logi a ja u znajomego się podpiąłem i porobiłem tylko zdj z wartościami .

Zerknie ktoś na to co mam na tą chwilę i może rzuci się coś w oczy. Pzdr

Aha widzę że zdjęcia mają za dużą pojemność to może ktoś zamieści jakie parametry powinny być w poszczególnych blokach to bym sobie porównał

Opublikowano

Jak już sie umiesz podpiąć to trzeba zrobić logi. Druga rzecz to wartości zależą od oznaczenia silnika a takowego nie podałeś.

Opublikowano

jaki silnik, paliwo, rok?

Opublikowano
  • Autor

1.8T BFB

2005 rok

Edytowane przez AdamWilk

Opublikowano
  • Autor

Coś zaczynam po kolei szukać po necie

np blok 001 poz 1 engine speed g28 - wartość 720 /min czy to są prawidłowe obroty ?

Chyba że ktoś chciałby popatrzeć na te zdjęcia bo tylko to mam na tą chwilę to mogę podesłać na maila

Edytowane przez AdamWilk

Opublikowano

Ja mialem 740obr Troche drgalo to podnioslem na 750 i jest ok Podnosilem vcds 

engine>adaptation i tam w grupie pierwszej masz obroty Wartosc 12X podnos w gore o 1 i sprawdzaj. Obok masz obroty Pisze z pamieci wiec nie wiem na 100% czy czegos nie pokrecilem W razie co niech koledzy mnie poprawia Warto Zrobic te logi bo moze jest jakis problem Jak robic logi masz na forum

Edytowane przez zibi0310

Opublikowano

Robisz log, dowolny, wrzucasz na vaglog, potem na podstawie kodu części i komponentu i patrzysz jakie wartości ludzie mają. Ewentualnie szukasz serwisówki do takiego, albo bardzo podobnego silnika. Z tym że w serwisówce też nie wszystko jest.

Opublikowano
  • Autor

oki przy najbliższej okazji będę chciał je zrobić (logi)  i wtedy jak wrzucę będziemy dalej myśleć

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, logi zrobione wielkie ukłony dla kolegi Zbyszka który wyraził chęć pomocy jego spostrzeżenia bezcenne i od jutra będą realizowane dzięki zibi0310. jego diagnozę znam a co wy tutaj wypatrzycie ? czekam na spostrzeżenia

http://vaglog.pl/log-002_033_4YgIJQ.html

http://vaglog.pl/log-020_120_890S3c.html

http://vaglog.pl/log-115_118_WQY2bt.html

 

Edytowane przez AdamWilk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.