Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie chce jechać po chiptuningu


waskiphoto

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie z autem nic nie dzialm poniewaz szukam kogos w Glasgow kto podlaczy mi na poczatek vaga bo jezdzenie tu od warsztatu do warsztatu nie ma chyba sensu.Chcialem na poczatek zobaczyc co pokaze vag pozniej znajde odpowiednia osobe lub warsztat ktory mysle mi pomoze w usunieciu usterki (lub usterek) a zeby zareklamowac moj tuning w tej firmie musial bym byc w PL a to na razie szybko nie nastapi.Pamietam facet ktory mi to robil powiedzial ze zrobił mi bardzo mocny program ale ja jako laik nie sadzilem ze tak szybko zaczna sie problemy z autem czyli np.wolno jezdzi wiecej spala....kopci,nie reaguje na pedal gazu i jest po prostu slabszy zamiast byc mocniejszy.Moim tuningiem nacieszylem sie moze 2 miesiace.PO tuningu zregenerowałem jedynie turbine poniewaz uslyszalem gdzies ze po tuningu lubi pasc.JAk tylko podlacze pod vag to dam znaka na pewno.Dziekuje za pomoc wszystkim forumowiczom...TAK TRZYMAĆ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Vaga i chcialem zorganizowac spota tu jest link http://www.a4-klub.pl/smf/all_spot_w_okoklicach_newcastle_upon_tyne_noth_east-t62687.0.html ,wiec jesli zagadasz do innych z Glasgow,zapraszam i pomyslimy,jak pomoc Twojemu audi :wink4:

a nie szukaj po warsztatach vaga,bo ja nie spotkalem sie tutaj z taka praktyka-przynajmniej gdzie mieszkam-odsylaja do serwisow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...