Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zapowietrzone wspomaganie PROBLEM ROZWIAZANY!!!


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

pomyslmy jak wroce z urlopu ale chyba dam do regeneracji u siebie ... jak pompa wytrzyma :mysli: :wallbash:teraz ide sie przekimac bo za pare godzin wyjazd jak wroce to sie odezwe :):hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 17:51_________________________________________________czesc wrocilem z urlopu zrobilem 1600km i pompa wytrzymala chociaz czasami wyla dosc mocno,teraz musze dac ja do regeneracji tylko zastanawia mnie czy to napewno pompa bo wycie bardziej slychac wewnatrz niz na zewnatrz ale moze niesie sie przewodem ,aha i jak jest zimny plyn to jest prawie ok a jak sie nagrzeje to wyje przy skrecie czy to na pewno pompa??[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:49_________________________________________________pompa poszla do regeneracji maja tester wiec mi ja sprawdza przed robota bo moze jest dobra to nie beda robic, jutro odbieram i sie okaze :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 18:16_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: pompa po regeneracji i nic sie nie zmienilo jak bylo tak jest :wallbash: :wallbash: :wallbash: czy to moze byc wina przewodu, jutro go wymienie na ori[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 19:50_________________________________________________Witam ponownie i chcialem tylko poinformowac ze rozwiazalem problem, a problemem byl dorabiany przewod pompa-magiel niby byl taki sam ale jednak to on zawinil. Wiec temat zamykam :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...