Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie się to w ogóle nie podoba...

Nie róbice z B7 Corrado albo Calibry...

Dla mnie do takiego pakietu przydałaby się jeszcze wielka naklejka "PIONEER" na tylką szybe...

Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Nie masz co tak porównywać tych pakietów. To nie jest laminat z allegro który po założeniu wygląda paskudnie, a auto wygląda jakbyś je obkleił plastikiem. Te części są naprawdę dobrze spasowane i dobrej jakości. Nawet porównywalnej z ori :tongue4:

Opublikowano

Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie.

Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :) :)

Opublikowano

Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie.

Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :) :)

A ja jestem zdania ze nadaje charakteru B7 :naughty: Poprostu B7 brakuje tego czegoś co ma B8. A taki pakiet to poprawia :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

myślę o takim myku:

zderzak ori s-line

dokładka Riegera

ori listwy drzwiowe S4 (są większe niż s-line)

cos takiego jak na fotce tylko zamiast tych progów byłyby listwy S4

00055232as5.jpg

Opublikowano

ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

myślę o takim myku:

zderzak ori s-line

dokładka Riegera

ori listwy drzwiowe S4 (są większe niż s-line)

cos takiego jak na fotce tylko zamiast tych progów byłyby listwy S4

00055232as5.jpg

A miałem Ci pisać żebyś zrobił mixa :tongue4: To jest dobre rozwiązanie, ja jestem za :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4: :confused4: :confused4:

jasne,jasne :cool1:,bez brewek i naklejki na przedniej szybie :gwizdanie:

Opublikowano

no to troszke mnie uspokoiłeś...

Opublikowano

ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4: :confused4: :confused4:

jasne,jasne :cool1:,bez brewek i naklejki na przedniej szybie :gwizdanie:

Nie ma sensu nawet o to pytać. To pewne że bez tego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A miałem Ci pisać żebyś zrobił mixa :tongue4: To jest dobre rozwiązanie, ja jestem za :wink4:

w zderzaku ori s-line cała robotę robi grill,natomiast tych dolnych "płetwek" w zasadzie nie widać,szczególnie w czarnym,taka dokładka Riegera mogłaby fajnie wyglądać.

Opublikowano

Tomek przy takim agresywnym pakiecie to i felga musi iść w parze także minimum 18 jak nie 19 :wink4: Powiem Ci że ja bym poszedł w S-line (puki nie ma ich tak dużo :wink4: ) no ale to Twój wybór...

Opublikowano
  • Autor

Tomek przy takim agresywnym pakiecie to i felga musi iść w parze także minimum 18 jak nie 19 :wink4: Powiem Ci że ja bym poszedł w S-line (puki nie ma ich tak dużo :wink4: ) no ale to Twój wybór...

no na razie niema :cool1:,ale ostatnio na spocie był jeden ori s-line,pan P też już nabył,ty już masz,a ja bym chciał mieć cuś innego :gwizdanie:,no chyba że uda mi się nabyć zderzaczek s-line z pionowymi chromami :naughty:

Opublikowano

Jakoś mi to nie leży :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś mi to nie leży :gwizdanie:

ale która opcja konkretnie :cool1:,bo było chyba z 5 :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja

Opublikowano

siemian

ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja

Dziękuję :decayed:(ja tak mam zrobione)

Opublikowano
ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja

Dziękuję :decayed:(ja tak mam zrobione)

pochwalilbys sie jestem ciekaw jak to wyglada?

Opublikowano

a to gratuluje Alvaro.

Opublikowano

siemian

pochwalilbys sie jestem ciekaw jak to wyglada?

czekam na ramkę "bezramkową" w kolorze grila (grafitowa) :polew: bo na razie latam z czarną i to wersja pod zwykłą ramkę na rejestrację (ale namieszałem hehe) i wygląda to koszmarnie... :kwasny: jak będę miał to założę i zapodam foto, EOT !! :wink4:

Opublikowano

siemian

pochwalilbys sie jestem ciekaw jak to wyglada?

czekam na ramkę "bezramkową" w kolorze grila (grafitowa) :polew: bo na razie latam z czarną i to wersja pod zwykłą ramkę na rejestrację ()ale namieszałem i wygląda to koszmarnie... :kwasny: jak tylko założę będę miał to założę i zapodam foto :wink4:

To czekamy na foto :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.