Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się to w ogóle nie podoba...

Nie róbice z B7 Corrado albo Calibry...

Dla mnie do takiego pakietu przydałaby się jeszcze wielka naklejka "PIONEER" na tylką szybe...

Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Nie masz co tak porównywać tych pakietów. To nie jest laminat z allegro który po założeniu wygląda paskudnie, a auto wygląda jakbyś je obkleił plastikiem. Te części są naprawdę dobrze spasowane i dobrej jakości. Nawet porównywalnej z ori :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie.

Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie.

Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :) :)

A ja jestem zdania ze nadaje charakteru B7 :naughty: Poprostu B7 brakuje tego czegoś co ma B8. A taki pakiet to poprawia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o takim myku:

zderzak ori s-line

dokładka Riegera

ori listwy drzwiowe S4 (są większe niż s-line)

cos takiego jak na fotce tylko zamiast tych progów byłyby listwy S4

00055232as5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o takim myku:

zderzak ori s-line

dokładka Riegera

ori listwy drzwiowe S4 (są większe niż s-line)

cos takiego jak na fotce tylko zamiast tych progów byłyby listwy S4

00055232as5.jpg

A miałem Ci pisać żebyś zrobił mixa :tongue4: To jest dobre rozwiązanie, ja jestem za :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4: :confused4: :confused4:

jasne,jasne :cool1:,bez brewek i naklejki na przedniej szybie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4: :confused4: :confused4:

jasne,jasne :cool1:,bez brewek i naklejki na przedniej szybie :gwizdanie:

Nie ma sensu nawet o to pytać. To pewne że bez tego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem Ci pisać żebyś zrobił mixa :tongue4: To jest dobre rozwiązanie, ja jestem za :wink4:

w zderzaku ori s-line cała robotę robi grill,natomiast tych dolnych "płetwek" w zasadzie nie widać,szczególnie w czarnym,taka dokładka Riegera mogłaby fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek przy takim agresywnym pakiecie to i felga musi iść w parze także minimum 18 jak nie 19 :wink4: Powiem Ci że ja bym poszedł w S-line (puki nie ma ich tak dużo :wink4: ) no ale to Twój wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek przy takim agresywnym pakiecie to i felga musi iść w parze także minimum 18 jak nie 19 :wink4: Powiem Ci że ja bym poszedł w S-line (puki nie ma ich tak dużo :wink4: ) no ale to Twój wybór...

no na razie niema :cool1:,ale ostatnio na spocie był jeden ori s-line,pan P też już nabył,ty już masz,a ja bym chciał mieć cuś innego :gwizdanie:,no chyba że uda mi się nabyć zderzaczek s-line z pionowymi chromami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi to nie leży :gwizdanie:

ale która opcja konkretnie :cool1:,bo było chyba z 5 :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian

ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja

Dziękuję :decayed:(ja tak mam zrobione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian

pochwalilbys sie jestem ciekaw jak to wyglada?

czekam na ramkę "bezramkową" w kolorze grila (grafitowa) :polew: bo na razie latam z czarną i to wersja pod zwykłą ramkę na rejestrację (ale namieszałem hehe) i wygląda to koszmarnie... :kwasny: jak będę miał to założę i zapodam foto, EOT !! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian

pochwalilbys sie jestem ciekaw jak to wyglada?

czekam na ramkę "bezramkową" w kolorze grila (grafitowa) :polew: bo na razie latam z czarną i to wersja pod zwykłą ramkę na rejestrację ()ale namieszałem i wygląda to koszmarnie... :kwasny: jak tylko założę będę miał to założę i zapodam foto :wink4:

To czekamy na foto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...