Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie !


No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście możesz wymieniać poszczególne elementy ale nie radzę :no4:.

Po wymianie jednego wahacza ma on inne parametry w stosunku do reszty, inaczej absorbuje i przekazuje siły nań działające...

Skutek jest taki, że po wymianie tych najbardziej wysypanych, nagle zaczynają Ci się sypać pozostałe, które wydawały się całkiem, całkiem.

Tym sposobem płacisz w rezultacie więcej, bo wahacze w komplecie zazwyczaj kosztują taniej, no i odpadają kolejne koszty robocizny.

Jeśli na prawdę nie masz kasy i nie możesz załatwić całego kompletu - to pamiętaj, aby wymieniać je parami - oba górne prawe, albo oba górne lewe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna wymieniac pojedynczo, nie trzeba ani kompletami ani parami, chyba, że ktos ma za dużo kasy. A wymiane można przeprowadzać we własnym zakresie bo jest to banalnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\/\/\

Stary jak tak zrobisz to możesz być pewien, że w perspektywie góra 3 miesięcy polecą Ci pozostałe. :thumbdown:

Wiem, bo sam tak miałem. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\/\/\

Stary jak tak zrobisz to możesz być pewien, że w perspektywie góra 3 miesięcy polecą Ci pozostałe. :thumbdown:

Wiem, bo sam tak miałem. :no:

przestań gadać bzdury bo wprowadzasz urzytkowników w błąd i narażasz na koszty dodatkowe i niepotrzebne!!

Wahacze wymieniasz tylko te które padną (stukają, zgrzypią, są zużyte). To samo z drążkami, przegubami itp.

Suli powinieneś dostać za to ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\/\/\

Stary jak tak zrobisz to możesz być pewien, że w perspektywie góra 3 miesięcy polecą Ci pozostałe. :thumbdown:

Wiem, bo sam tak miałem. :no:

przestań gadać bzdury bo wprowadzasz urzytkowników w błąd i narażasz na koszty dodatkowe i niepotrzebne!!

Wahacze wymieniasz tylko te które padną (stukają, zgrzypią, są zużyte). To samo z drążkami, przegubami itp.

Suli powinieneś dostać za to ostrzeżenie

słusznie.Nie trzeba wymieniac wszystkich razem.Ja wymienialem 1 z prawej i 2 z lewej i od 3 lat zero stukania.Zamykam temat bo juz było o tym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...