Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z radiem


Merdoock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem w swojej b6, kupujac miala oryginalne radio i nie chcialo lapac fal, aby czasami sie udalo ale to na postoju. Zmienilem radio na takie z usb zeby moc sluchac czegos. I zauwazylem ze jak samochod stoi to np rmf fm zlapie, jak odpale silnik to juz zaczyna troche trzeszczyc a jak czasem cos pod zapalniczke podrpne to juz calkowicie, w trakcir jazdy przeplata sie ciagle dziala juz nie dziala i tak.ciagle. i mojr pytanir co to moze byc, ten wzmacniacz antenowy co jest przy tylnej szybie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak.  Poczytaj wątek o wzmacniaczach. 

Kilka dni temu walczyłem w b6 mojej siostry ze wzmacniaczem, pomogło założenie trzech klipsów biurowych w miejsca mikropęknięć obudowy.  Dodatkowo zauważyłem,  że po odłączeniu kabla masowego, który jest przekręcony do dachu,  odbiór radia poprawia się.  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Najprawdopodobniej tak.  Poczytaj wątek o wzmacniaczach. 

Kilka dni temu walczyłem w b6 mojej siostry ze wzmacniaczem, pomogło założenie trzech klipsów biurowych w miejsca mikropęknięć obudowy.  Dodatkowo zauważyłem,  że po odłączeniu kabla masowego, który jest przekręcony do dachu,  odbiór radia poprawia się.  

Pozdrawiam 

A czy takie cos by pomoglo?

Screenshot_20170912-102533.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator używa się, w momencie gdy wkłada się niefabryczne radio,  które na gnieździe antenowy nie daje zasilania,  które jest potrzebne do uruchomienia wzmacniacza antenowego.  

Pisałeś,  że masz niefabryczne radio więc powinieneś go podłączyć. Jeżeli problem z falami będzie nadal występował to zajrzyj do wzmacniacz antenowego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...